Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mitől lesz hivatalos egy...

Mitől lesz hivatalos egy műszaki vizsgaállomás?

Figyelt kérdés
A covid miatt lejáró autók műszakiját ha nem sikerül meghosszabbítani, akkor hivatalos műszaki vizsgaállomáshoz foglalt időponttal lehet még menni a kocsival elvileg. De mitől lesz egy állomás hivatalos? Hova próbáljak meg foglalni időpontot? (Visszamondta az eddigi időpontom valamilyen hülye indok miatt a hely, akikhez mentem volna, de mivel csak szóban beszéltem meg az asszintenssel az időpontot, ezért nem nagyon tudok reklamálni. Helyileg észak-nyugat pest megye, de átmegyek máshova is ha tudtok helyet, akik csinálnak műszakit időben. Utaznánk a kocsival jövő héten nyaralni, ezért fontos, hogy addig legyen hivatalos időpont vagy kész műszaki.)

2022. jún. 29. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, erre milyen választ vársz? Minden rosszindulat nélkül kérdezem. Minden időpont mindenhol hetekre előre foglalt, és lehetett tudni hogy ez lesz. Telefonálgass, hátha akad valahol szabad.

Egyébként attól hivatalos vizsgaállomás, hogy joguk van vizsgáztatni, és kiállítani igazolást (forgalmiba bejegyezni), hogy megfelel az autó a követelményeknek.

2022. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, de ha szóban a hölgyike elmondja nekem, hogy xy időpontra tudok menni, mit mutassak meg a rendőrnek? Hiába mondom neki, hogy van időpontom, nem tudom igazolni... Akkor módosítom a kérdésem: milyen igazolást kell tudjak felmutatni a rendőrnek, ha megállít, hogy van időpontom műszakira? Pl. ha a vasgereben utcába sikerülne foglalnom, akkor a visszaigazoló ügyfélkapus emailt ha bemutatom neki, az elég?
2022. jún. 29. 12:36
 3/13 qkker1 ***** válasza:
100%
21. században minimum, hogy kérsz egy emailos visszaigazolást az időpontfoglalásról!
2022. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól lesz hivatalos hogy nem a sarkon Jóskánál csinálják. Magyarán ami nem hivatalos az okirathamisítást követ el és hamis forgalmit ad ki.
2022. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
be van kötve az NKH-hoz
2022. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rosz hírem...


mIVEL VOLT EZA COVID MIATTI MORATORIUM, és sokan szartak rá és nem vizsgáztatták le az autojukat, igy most 1 hónap alatt 1 millió autonak esedékes egyszerre a vizsga


Autoszervízben dolgozom, nálunk már szeptemberre van csak vizsgaidőpont


Előbb kelett volna felébredni, nem most pampogni:)

2022. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezt mondogattuk már több mint egy éve is ezen az oldalon, de egyesek jöttek a "hejj re érünk arra még"-el.
2022. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mire jutsz, de itt van a Közlekedési Hatóság közzétett műszaki vizsgaállomás listája: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__biztositas-papirm..

(Nem településnév, hanem megnevezés szerint vannak névsorban. Le is tölthető, úgy könnyebb keresgélni, mert egy lapon van a lista.

A vizsgán vállalt gépjárműkategóriákat is közlik; a személygépkocsi kategóriája M1, ez a forgalmi engedély J mezőjében található.

Telefonszám elérhetőségek nincsenek, azokat keresni kell.)

2022. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokan így akartak "spórolni". AKinek nincs 22000 forintja egy vizsgaíjra, annak kb. megfésülködni sincs pénze, ne tartson autót. Ha meg egy rom a kocsi, azért nem vitte valaki vizsgára, akkor itt az ideje, hogy kivágják vizsgán. Nem is tudom, hogy a kb. 3,5 millió autó gazdájából az az 1 millió hogy gondolta, hogy másfél évnyi nem vizsgázott autó majd levizsgázik egy hónap alatt?


De legalább ez most visszaigazolta a közlekedésben látott arányokat: 3-ból 1 autós konkrétan fogalmatlan hülye, azt sem tudja hol van és mit csinál, nem zavarja más vezetés közben, csak a hérom pedál, meg az a nagy kerek izé ott előtte...

2022. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Az élet márcsak ilyen szarrágisztánban.....a proli meg akar spórolni 20ezret aztán 120-at költhet végül a kocsira.
2022. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!