Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyit fizetett neked a...

Mennyit fizetett neked a károkozó biztosítója, a károdra?

Figyelt kérdés

Elég lett?


Most én úgy vagyok, hogy amit ajánlottak, imádkozok hogy elég legyen.

De ha szervízben javíttatnám meg, számlával mindennel együtt akkor kb 500ezret rá kellene fizetnem.


2023. szept. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem vágom miért kellene neked fizetned? Volt már károm, és a szerződött kasznis intézett mindent a biztosítóval, nekem ezért nem kellett fizetni. Persze ha te a pénzt választottad, mert úgy gondoltad olcsóbban megúszod és még marad is, akkor az szívás.
2023. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Amennyit a szerviz kért. Eleve olyanhoz mentem, aki intézi a biztosítóval az ügyet.
2023. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyorskart fizettek neked?


Szakszervizt felejtsd el!

Ismeros szaki mmegcsinalja annyi penzbol, amit kaptal.


Mi serult a gepen?

2023. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Mert kiküldték azt is, hogy mennyit fizetnek maximum ha szervízben van csináltatva. Voltam független átvizsgáláson, és nekik annyival több összeg jött ki.

3. Hátulja. Csomagtér ajtó, lökhárító, lökhárító merevítő, meg hátfal lesz cserélve.

2023. szept. 19. 02:09
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom, az avulás levonására gondolsz.

Mikor hátulról belém jöttek, a lökhárító és a csomagtartó hátsó oldalfala sérült. Mivel öreg járgány volt, a 150 ezerre becsült kárösszegből 110 ezer jutott nekem. A kárbecslő ajánlott is karosszériást, aki a 150-ből megcsinálta volna. A pénzt kértem, 105-ért megcsinálták másutt, használt lökhárítóval, a maradék 5 ezret odaadtam jattnak. Így 40 ezer mínusz helyett 0-ra jöttem ki.

2023. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!