Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Bonus-malus átvezetés mennyi idő?

Bonus-malus átvezetés mennyi idő?

Figyelt kérdés

Új autó vásárlásban vagyok épp, már megvolt pénteken az adásvételi illetve megkötöttem rá a kötelezőt. A régi autó még a nevemen van, amikor megyek átvenni az újat akkor adom le a szalonban, illetve akkor írunk rá adásvételi. Ezért most az új autóra A0 a besorolásom.

Szeretnék majd cascot is kötni rá, de így A0-ban horror összeget ad ki a kalkulátor.

A bonus-malus átvezetést gondolom akkor tudom elindítani amikor leadom a mostani kocsimat. Kérdésem hogy az átvezetés hogyan zajlik, mennyi időt vesz igénybe?


2023. okt. 9. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igazából teljesen mindegy mert az előző autód eladásától számít az új bonus-malus fokozattal számított összeg(ha aznap kérvényezed a módosítást). Míg feldolgozzák az általában 1-2 hét, de te azzal nem veszítesz semmit.
2023. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!