Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Beletolattam egy autóba? Mi a...

Beletolattam egy autóba? Mi a biztosítás eljárás menete?

Figyelt kérdés
Beletolattam, egy idős pár autójába( ők is tolattak) vonóhorgom áttlyukasztotta a lökhárítóját, telefonszámot cseréltünk, mást nem, hogy majd azon megbeszéljük mi a teendő. M felhívot ingerülten az idős bácsi, hogy fizessem ki a kárt, és hogy bánja hogy nem hívott rendőrt. Ilyenkor mi a teendő? mindketten vétkesek voltunk. Köszönöm a válaszokat
2011. júl. 4. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
kitöltöttétek a baleseti bejelentőt? Elismerte valamelyikőtök a felelősségét? Ha nem, kármegosztás lesz, és mindkét félnek visszaesik a bónusza.
2011. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Én nem foglalkoznék vele.
2011. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mind ketten tolattatok /nem látjuk pontosan a szitut,/ de így látatlanban 50-50% ,szóval ha csináltatok semmilyen írást ahol magadra vállalnád a felelősséget, akkor nem tud mit csinálni
2011. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Mi az, hogy felhív, és kéri a pénzt? Papír lett kitöltve? Oldja meg, ahogy akarja. Legközelebb nem megy bele ilyenbe, hogy megadom a számomat, aztán még én fenyegetek. Hülye volt, ez van, nem tud mit csinálni. Amúgy elviekben 50-50%, tehát mindenki magának fizeti a kárt, ha ő is, illetve te is hibás vagy. Egy ft-ot se adj neki. Viszont a pontos szitut leírhatnád.
2011. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leszarnám. Főleg ha ilyen trógerül viselkedik úgy, hogy mindketten ugyanolyan hibásak voltatok...
2011. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindketten tolattatok,értem. És ki nézett hátra?
2011. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a hibás! :DDD
2011. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aki hátranéz, és így megy neki valakinek, az hibás, de aki nem néz hátra tolatáskor, az meg hülye.
2011. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!