Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Visszaküldjem a jogosítványomat?

Visszaküldjem a jogosítványomat?

Figyelt kérdés

Most postázták ki az első jogosítványomat (B), de elírták a kategóriákat.

Azt tudom, hogy B, T, M, K, de mit keres rajta a C ill. A?

Ugyanaz a dátum szerepel (amikor vizsgáztam) mint a többi mellett.


2011. szept. 12. 16:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Már miért kellene leadnod ezt a jogsit???????

Menj be az okmányirodába és csináltass újat.

Ezt ingyen megteszik, mivel Ők rontották el.

Amíg el nem készül, addig viszont NEM KELL leadnod a régit.

Vezethetsz vele, de CSAK azt a kategóriát, amire levizsgáztál.

Nekem is így volt, de nálam egy korlátozást felejtettek a kategóriához beírni, attól függetlenül azt betartva kellett vezetnem.

2011. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
...és persze nem visszaküldeni kell, hanem személyesen bemenni egy okmányirodába, mert az arcod kelleni fog az új elkészítéséhez.
2011. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha tényleg elrontották vidd be mert tuti hogy első közúti ellenőrzéskor leellenőrzik a többi kategória érvényességét és ha azt látják hogy ez nincs a rendszerbe súlyos 10 vagy akár 100 ezreket fizethetsz ezért a kis adminisztrációs hibáért sőt okirat hamisításért akár börtönbe is küldhetnek.Nem gyerekjáték ez.
2011. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
De az milyen már hogy okirat hamisításért b@sszák meg szerencsétlent? Nem ő csinálta azt a sz@r plasztik kártyát otthon, hanem az okmányiroda.
2011. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Azzal fognak gyanúsítani , hogy józsefvárosin vetted. A rendszerbe tuti nem tették bele Az "A" és "C" Kategóriát. Hisz erről vizsgaigazolásod sem volt!

Ez a 2 kategória ~ 300 000 ft. Büntetésbe ennek a sokszorosát kellene fizetned...

2011. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nagyon összetett és bonyolult a dolog...

Nem kell mindent elhinni, amit az ember kiír, de tényleg.

2011. szept. 19. 18:30
 17/21 anonim ***** válasza:
kéne kukázni 1 rendőrt valahonnan, hogy ugyan nézzen már utána, de ha tényleg nem szerepel a rendszerbe a plusz 2 kategória akkor még aznap vissza vinni a jogsit
2011. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem kell visszaadnod!

Nekem is elbaszták annó 2002 ben..

hivatalosan A,B,C,D kategóriám van az E t megkaptam csak ugy..


most lett BE,CE,DE..

A kutyát nem érdekli, és azota már voltam 2 x jogsit cseréltetni orvosi meg elvesztés miatt. ismételtem meg kaptam az E t le kell sz@rni örülni kell neki.


Amit az okmányiroda felrögzít az van a rendőrségi adatbázisban is.

Senki nem fog az felügyeletnél ellenőríztni.

A rendőrségi adatbázisból be tudnak nézzni az okmányirodai rendszerben is.


Ugyan azt a képet látják a rendőrök körözésedkor ami a személyidbe illetve a jogsidba van!


Összevont rendszeren dolgoznak.. ezért sz@rd le örülj neki hogy van!

2011. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

amugy meg már volt olyan akinek volt B,C,D je és kapott egy B t az is szemét dolog nem?

Benne volt a TV be is, a f@szi meg mehetett igazolásért a felügyelethez amire várt vagy 2 hónapot mire előkeresték neki..


Ha a jogsin rajta van akkor szerepel az okmányirodai hálon is.


Okosabbak akkor lennénk, amikor kapta azt a fehér A4 es lapot azon szerepelt e a C és az A kat? Mert ha igen akkor benne van a rendszerben de ezt én ugy csinálnám, hogy be mennék és jelentém hogy el veszett a jogsim, kapnék egy másikat 4000.- ft é ha az jó akkor ez van ha ugyan ugy kaptam meg ahogy volt tehát a 2+ t is megkaptam akkor ez van sporoltál vele 300 ezeret.


És nem kell szolni.

2011. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Bementem az Okmányirodába, és azt mondtam, hogy elveszett a jogosítványom. Kifizettem az illetéket, majd rá 3 hétre megjött az új, ugyan azokkal a kategóriákkal mint az első. Rendőr ismerős is van, aki utánanézett a rendszerben, és ott is szerepel.


Csak a vicc az egészben az, hogy 17,5 évesen vizsgáztam B-ből...

Még az életkor változtatások előtt, 18 év volt az alsó korhatár a C-re, 21 pedig A-ra. Szóval, ha még a 3 vizsga egy napon is lett volna, az életkorok kizárják a 3 kategória együttes letételét.

2013. márc. 26. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!