Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 2000ccm autóra kb mennyi a...

2000ccm autóra kb mennyi a negyed éves biztosítás?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 3 éve van jopgsim még A0 ba van a bónuszom szeretnék venni egy 2000ccms kb 12 éves Alfa romeot mennyibe kerül arra a negyed éves biztosítás? valaki azt mondta h 1,6- 2,0 ig ugyan annyi de mennyi?
2009. jún. 12. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
1501-2000 köbcentiméterig terjed az a lökettérfogat szerinti biztosítási kategória, amelybe az autó beleesik. Egyébként pedig jó kérdés, hogy mennyi a biztosítás, összetett módszerekkel számolják a biztosítók is. A biztositas.hu-n megadod az adataidat, aztán majd kiszámítja neked, melyik biztosítónál mennyibe kerül.
2009. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a legjobb ha pl a buztositas.hu kalkulátorral kiszámolod. Lakhelytől is függ, pl ha bp-i vagy, sokkal drágább, mint ha falun laksz. Vannak minden biztosítónál különböző kedvezmények is. Nekem legutóbb B04-re az jött ki, hogy 8000 volt a legolcsóbb, 30000 fölött volt a legdrágább ugyanerre a kategóriára.
2009. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

www.netrisk.hu

nekem 2000es e30-ra min 24ezer hasonló feltételekke.

2009. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!