Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Volt aki közlekedési balesetbe...

SzMatyko kérdése:

Volt aki közlekedési balesetben súlyos sérülést szenvedett de nem kapott megfelelő kártérítést?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
igen,volt
2013. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmondod röviden mi történt?
2013. febr. 8. 18:12
 3/4 anonim válasza:
Igen én :(...balra kanyarodtam volna teljesen szabályosan kis motorral...mögöttem lévő autos nem vette észre az indexet igy előzni akart és oldalról telibe vágott...autott ott hagyta engem is nem hivott senkit semmit ... Egy idegen ember segített és hívott mentőt nekem 3 helyen be szakadt a fejem mütöték a vállam varták a lábam.Egy olyan 4 hónap mulva kezdett jobb lenni a válam...in szalag és rotácios köppeny szakadás...a vicc az hogy kaptam 14 ezer ft ott :)))))) a "tetes rá egy pár nappal elvileg öngyilkos lett mert az nap minden össze jött neki...elvileg asszony csalta gyerek nem az övé miadtqm meg börtönt is kaphatott volna )
2013. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elég durva.Pedig komoly kártérítést érdemeltél volna.A magyar törvények szerint járna is az okozó KGFB-jéből vagy fizetne a MABISZ.Ha az elmúlt 5 évben történt tudok segíteni, ez a munkám.Írj privátba és megbeszéljük.
2013. febr. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!