Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit tegyek? Nem fogadja el a...

Mit tegyek? Nem fogadja el a kézzel beütött motorszámot az NKH. (részletek lent)

Figyelt kérdés
A sztori röviden: a motor Ausztriából való. Minap vittem műszakira, és felhívták rá a figyelmemet, hogy a motorszám nem gyári beütés, látszik hogy kézzel vitték fel rá, így nem tudják átengedni, mert nem bizonyítható, hogy a gyárival azonos a köbcenti és a teljesítmény. Bármilyen ötletet, véleményt szívesen fogadok, nagyon elkeseredtem. Előre is köszönöm!

2014. máj. 27. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz vele mit csinálni. Ha nem gyári beütés a motorszám akkor feltételezhető hogy lopott.
2014. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden papírja megvan egyébként a motornak, nem hiszem hogy valaki úgy lopta el hogy betört a házba megkeresni a motorpapírokat, forgalmit
2014. máj. 27. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert szerinted azt nem lehet hamisítani?

Amúgy tök mindegy hogy lopott-e vagy sem, ha nem eredeti a motorszám akkor nem fog átmenni a műszakin. Ha nem olyan régi a vétel akkor keresd meg az eladót.

2014. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
üss rá párat kalapáccsal és irass szakvéleményt hogy szervizben megsérült szerelés közben
2014. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Osztrák forgalmit és gyári papírokat hamisítani, úgy, hogy az adatok rendben legyenek? És körözés sincsen kiadva az adatokra? Az alvázszáma teljesen rendben van.

Itt valószínűleg az volt a helyzet, hogy valamelyik korábbi tulajdonos (nem az akitől vettem) cserélt benne motort (kopóalkatrész, kit érdekel - Ausztriában, itthon meg szopok vele).

2014. máj. 27. 10:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, eszünkbe jutott hogy sérüljön meg az a szám, a gond az az, hogy a műszaki teljesen lement és körbefényképezték a motort ahogy kell. És hibajegyzéket kaptam róla, hogy ott gáz van a motorszámmal... szerintem azért nem hülyék és levágnák, hogy miért sérült meg és nem lennék vele előrébb.
2014. máj. 27. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy számlát bontóstól, hogy igazoltan tőle vetted bele a bontott motort csere céljából, vagy igazold h kint cserélték, és nincs gond.
2014. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!