Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Súlyadót hogy kell elintézni?

Súlyadót hogy kell elintézni?

Figyelt kérdés
Most hétfőn vettem az első kocsim és mindent elintéztem már csak a súlyadóról nem tudok semmit.Annyit találtam, hogy kétszerre is belehet fizetni meg a kalkulátort.Mit kell tennem? vagy majd kapok levelet? előre is kösz

2015. júl. 30. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Súlyadó már régen nincs. Teljesítményadó van.

Kapsz majd az önkormányzattól levelet, nem fognak megfeledkezni róla.

Félévente kell fizetni, kapsz csekket. Én egyszerre szoktam becsengetni, így nem felejtem el.

2015. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kötözködőknek: évente vetik ki, de két részletben fizethető, felét az első félévben, felét a másodikban.

Március 15. és szeptember 15. a határidő

2015. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idén még az előző tulajdonos fizeti, te majd jövőre következel. Kapni fogsz csekket, értesítést, semmit sem kell intézned. A forgalmi alapján úgyis tudják, hol kell befizetni, melyik önkormányzatnál, nem fognak elfeledkezni rólad, ne aggódj.
2015. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És legvégül: Majd jövőre kell neked fizetni, idén még az előző tulaj dolga, mivel január elsején Ő volt a tulajdonos.
2015. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor rendben van!Köszönöm!
2015. júl. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!