Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit lehet ebben az esetben...

Mit lehet ebben az esetben tenni? Valahogy tudom rendeztetni a kárt?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt mentem az egyik autópályán utánfutóval 80 km/h-val és bele szaladt az utánfutóba egy román kisbusz. Az utánfutó kölcsönkért, a tulaj nem csinált cirkuszt. A kárbejelentő űrlapon az utánfutó tulaja és a kára lett feltüntetve, ami a tulaj szerint minimális, nem tesz bejelentést. Azonban csak itthon vettem észre miután leakasztottam a futót a kocsiról, hogy a vontatóhorog kigörbült, ki kell cserélni. Hogyan tudok így kár rendezést kérni? Ráadásul román biztosítóról van szó, hogyan keressem meg?

2015. dec. 8. 19:49
 1/5 anonim válasza:
Ha a betétlapra nem került rá akkor ezt sajna már nem nagyon tudod kin behajtani, főleg hogy román volt a kocsi ami beléd ment. Ezt biza saját zsebből kell kicsengetni.
2015. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyszerű...
2015. dec. 8. 21:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy rendőrségen jelentve lett, a rendőrök készítettek képeket.
2015. dec. 8. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktak utólagos pótszemlét csinálni, pont az ilyen előre nem látható sérülések miatt, de hogy külföldi biztosítónál ez miként működik, azt passzolom. Talán kérdezd meg a saját biztosítódat.
2015. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap bemegyek oda is illetve ha kell akkor a rendőrségre. A futó nem megy magától, az evidens, hogy az azt vontató gépjárműben is keletkezhetnek ilyen ütközésnél hibák, a betétlapon meg amúgy is csak 2 jármű tüntethető fel maximum, itt 3 ütközött egyszerre.
2015. dec. 8. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!