Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az miért lehet hogy a kötelező...

Az miért lehet hogy a kötelező biztositó magasabb összegű csekket küldött ki mint amire szerződtem?

Figyelt kérdés

Decemberben váltottam biztositót, amit most hiába hivom, hiába az email nem kapok választ..

Szerződésben 20.000 ft körül állapitotta meg a dijad egész évre, ami negyedévente 7000körül van.Ezt januárban az első negyedre ki is fizettem.Ám 2 hete kaptam egy 11ezer elmaradásról csekket majd 2 napra rá a fizetési felszólitást.Most megkaptam a következő negyedre a fizetni valót ami 18.000.

Ez hogy lehet?Hogy emelhet év közben, úgy hogy nem is erre kötöttük a szerződést?

És most mit csináljak?Mert jövőhéten már be kéne fizetnem a következő negyedévit de nem fogom, viszont a biztositót meg nem érem el, hogy magyarázatot adjon..


2010. márc. 26. 11:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vigyázz! Ahogy előttem is írták, NEM válthatsz év közben biztosítót, semmilyen indokkal sem! (max. eladod a járművet, de az ugye a biztosítás megszűnése ...) Ha nem fizetsz a biztosítás egy darabig él valóban, de ha megszűnik "dij nem fizetése" miatt, egyrészt buktad a bonus besorolást, másrészt ugyanannál a biztosítónál újra kell kötnöd a biztosítást és persze kell fizetned legalább az év végéig!


maci

2010. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!