Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit rögzítenek a kamerák?...

Gábor69 kérdése:

Mit rögzítenek a kamerák? (részletek lent )

Figyelt kérdés
Vettem egy lejárt műszakis személyautót . Kb 100 km-re a lakhelyemtől . A saját lábán szeretném elhozni . A közutakon elhelyezett kamerák rögzítik a rendszámot , ezt tudom ( biztonsági öv , sebesség stb. ) Azt is "látja , hogy az autónak lejárt a műszakija ? Szerintetek rizikós ? ( trélerrel kicsit drága lenne nekem a fuvar )

2016. nov. 12. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A VÉDA gyakorlatilag mindent lát.

Klasszikus módszert alkalmazd, sarazd össze a rendszámtáblát, állítsd be a GPS-t és kerüld a főútvonalakat úgy hozd el a kocsit! Emiatt ne használj trélert, kár lenne a pénzért.

2016. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Vagy még egy megoldás van, de akkor szerintem benzinben ugyanott vagy mintha trélerrel hozatnád.

Valakivel két kocsival mentek le, és felvontat, csak a VÉDÁT akkor is kerüljétek, ha a rendőr megállítana, közlöd, hogy szervízbe viszed éppen, meg átiratni.

2016. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi , zöld kéz ! Kinéztem az útvonalat a neten . A "kertek alatt " :)
2016. nov. 12. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A VÉDA gyakorlatilag csak a gyorshajtók kiszűrésére jó. Nagy csinnadrattával vezették be, és közben semmire sem való. Nyugodtan hazaviheted, szarik rá, hogy nincs műszakid. Ha valami gebasz van, akkor viszont elővesznek.
2016. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi . Kinéztem egy útvonalat a neten , ahol nincsenek kamerák . De kérhetek útvonalengedélyt is hivatalosan vagy " P " rendszámot .. persze az se ingyen van .
2016. nov. 14. 07:36
 6/6 anonim válasza:
2-es, azèrt ha van egy haver, aki csak az uzemanyagèrt hazahùz, mèg mindig sokkal olcsòbb,mint a trailer
2020. szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!