Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Gyorsított eljárású kártérítés...

Gyorsított eljárású kártérítésnél a biztosító mennyire nézi a beküldött képeket?

Figyelt kérdés
Belém jött hátulról egy figyelmetlen nő,még szerencse,hogy a gyerekeimnek nem esett baja. Telefonozott,nem figyelt,belénk jött. A biztosító gyorsított eljárással utalná a pénzt,és kér három képet,amit be kell küldenem a kárról. Ezeket mennyire ellenőrzik?Megmondom őszintén,több elemről is lepattant a festék,viszont azt mondták,hogy azt a biztosító nem valószínű,hogy teljes fújásra fogja fizetni,vagy egyáltalán nem is fizet rá. Lehet szemétség,de mivel egy ilyen nő,ilyen hibája miatt,kár esett az autómba,és kis híjján a gyermekeimbe is,arra gondoltam,kicsit manipulálom a képet,és ráhúzok egy-két karcot,meg lepattogzást. Jól bánok ilyen programokkal,észre se lehet venni,de a kérdésem,hogy ezeket mennyire ellenőrzi a biztosító,mennyire nézi,hogy lett-e szerkesztve a kép?
2017. jan. 26. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval olyan komolyan belédmentek, hogy lepattogott a festék, és te azon rinyálsz hogy "szerencse, hogy a gyerekeimnek nem lett baja"...

Mitől, hogy lepattogott a festék?


Remélem a nő is csinált képeket, amiket ő is beküld, aztán vitázhattok ki photoshoppolt...

2017. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.
2017. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm, nem akarok felvágni, de a legelső Photoshoppot már használtam hivatásszerűen, s oktattam is. Muti azt a képet! Nem baj, ha azonnal kiszúrom a csalást?

A másik: Ha a biztosító embere is szemfüles, s nem annyira laza csávó, akkor egy kis karcolásból vádlottá válhatsz, s magyarázhatod a bíróságon, milyen nagyon is értesz te a képek átretusálásához.

2017. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak olyan elemek,ahol lepattogzott a festék,viszont a kocsi egész hátulja cserés,plusz lakatos.Sárvédöivre meg küszöb egy részére gondoltam hogy lepattogzott a festék.
2017. jan. 27. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!