Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elvileg nem megkötött kötelező...

Elvileg nem megkötött kötelező biztosítás a baleset időpontjában?

Figyelt kérdés

2016 május 14.-én kötöttem először biztosítást a Simson kismotoromra, amivel szeptemberben balesetet okoztam. Kb 1 hónapja jött a levél a MABISZtól, hogy nem találják a biztosítást a motorra, ha nem volt biztosításom, fizessem ki a vétlen fél kárát(97 ezer ft), az adatokban a káresemény helyének Budapest volt feltüntetve, holott Győrben történt. Elküldtem nekik a csekk és a kötvény másolatát, megköszönték, majd továbbítják a biztosítónak. Ma jött a levél a vétlen fél biztosítójától, hogy legyek kedves kiperkálni a mostmár valami csoda folytán majdnem 300ezer forintos kárt, mert nem volt kötelezőm abban az időszakban....valaki esetleg tudna ebben eligazítást adni?

Köszönöm



2017. júl. 6. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hol kötötted? Alkusznál? Melyiknél?

Melyik biztosító?

Van rendes, valódi, igazi kötvényed? Van csekked is befizetve?

Akkor hívd fel őket, hogy te leszarod, neked van kötvényed, oldják meg.


A biztosítás tuti okés? Nem mondták fel menet közben? Nem szüntették meg valami okból (pl mert valótlan adatokat adtál meg vagy ilyesmi)

2017. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt valami nem életszerű..

Ha volt biztosításod akkor nem játssza meg a biztosító hogy nemvolt..

Egyébként sem 'találjuk nemtaláljuk'elven működik a történet,számtalan helyen benne van az adatbázisban.

Már ha bennevan..-remélem érzed az iróniát...

2017. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!