Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha tulajdonomban van egy autó...

Ha tulajdonomban van egy autó de nem én használom és a használója sok borsot tör mostanában az orrom alá, nem fizetget dolgokat (parkolás pl. ) csak rendszámmal ki tudom vonatni a forgalomból a helyi önkormányzatnál?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed vissza a használójától, ha a sajátod?
2017. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval csak rendszámmal ki tudom vonni a forgalomból az önkormányzatnál?
2017. szept. 23. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szóval mit értünk az alatt, hogy "csak rendszámmal"? Odamész és leszereled a rendszámot? Szerintem a kivonatáshoz elég a törzskönyv is, az pedig gondolom nálad van.


Az orrod alá tör borsot viszont nem teljesen értem, ha ő az üzembentartó, akkor nem téged terhelnek a költségek. Ha csak "tartósan kölcsönadtad" akkor pedig vedd vissza.

2017. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Na mi van, kiderult hogy megse akkora jo otlet uzembentartoira eladni az autot? Latod latod, ilyenek jonnek...
2017. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3#

Igen a törzskönyv nálam van az autót a nejem használja,mivel most válunk csak ímélen tartjuk a kapcsolatot.Nem fizetett parkolások vannak amit ímélen szorgalmasan el is küldök neki,amit csak fizetget de vannak már ügyvédi felszólitások is,most telt be a pohár.

Tudom ezzel csak a továbbiakat előzöm meg de az is valami jelenleg, de szándékos a rosszakarat ez egyértelművé vált.

Szóval elég a törzskönyv?

2017. szept. 23. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] Eszerint kérelmezheted, ha nálad van a törzskönyv, de még az sem kell a kérelem beadásához (?) Menj be az okmányirodába és indítsd el, de ne felejtsd el neki is írásban jelezni, hogy kivontad az autót. Egy ügyes ügyvéd rádvarrja a büntetéseket, amit összegyűjt.
2017. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6#

Köszi a linket meg a választ

2017. szept. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!