Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Olyan problémám van hogy...

Olyan problémám van hogy vettem egy autót és még átírás elött vagyok de elveszett a törzskönyv, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
En ugy jártam hogy vettem egy mercit neten,s mikor meghozták,lepukkant,motor nélküli rozsdakupac érkezett.2008.12.Havi évjárat.Ki ba..ott rá jobban?
2017. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért neten autót nem vennék megrendelésre max szalonból nade itt az a kérdés hogy át tudom e valahogy íratni a tk_t én vesztettem el....Ezis egy merci
2017. dec. 17. 22:11
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
0%
Te hagytad el a törzskönyvet vagy az eladó sem tudta mar odaadni?
2017. dec. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod átiratni.

A mostani tulajnak kell bejelenteni az eltűnést, az okmányiroda köröztetni fogja. A magyar közlönyben megjelenéstől számított azt hiszem három hónap után h nem kerül elő, állítanak ki újat vmi 6000ft- ért, oszt lehet menni átiratni. Szerintem ez a folyamat.

2017. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bört válasza:

Nem három hónap, hanem max 2 hét. Én most csináltam meg.

Új jogsival és új törzskönyvel 12 eFt lesz.

2017. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!