Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelező felelősség biztosítás...

Kötelező felelősség biztosítás megkötésekor azonnal fizetek?

Figyelt kérdés
Most készülök használt autót venni, és kalkulálok a vételáron az egyéb költségek miatt. Átiratás tudom 50-60ezer között lesz. De a biztosítással nem vagyok tisztában. Viszont átiratni nem okmányirodában fogom, hanem műszaki vizsga központban, ott elvégzik az okmányirodai ügyintézést. Lehetséges, hogy ott is tudok biztosítást kötni?
2018. ápr. 19. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szerződésben állnak valamelyik biztosítóval akkor igen,de nem valószínű.
2018. ápr. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kötelező biztosítást kötni interneten lehet, van kalkulátor, ahol meg lehet nézni a különböző biztosítók ajánlatait.

A biztosítás a visszaigazolástól érvényes, fizetni később kell, de érvényes biztosítás nélkül tilos elindulni az autóval.

Műszaki állomás, vizsgaközpont eredetiségvizsga igazolás ad ki az átíratáshoz, de az átíratáshoz szükséges adatokhoz csak az okmányiroda férhet hozzá.

2018. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne kapkodd el a biztosítást...először(ahogy előttem írták) válogass a neten..aztán akár ott meg is kötheted.


lemented a mobilodba, oszt jónapot.

2018. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

netrisk a legjobb!

kiválasztod, hogy csekkes fizetést kérsz (negyed, fél vagy egész évre) és majd küldik 1-2 hét múlva!


biztositasok.hu érdekes módon drágább ugyan olyan autóra

2018. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!