Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Netrisk szerződés kötés kb...

Tele kérdése:

Netrisk szerződés kötés kb mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kötöttem szerződést netrisken,de nincs itthon nyomtató,és hétfőn délután vinnem kéne az autót eredet vizsgálatra. Szombaton vettem,vasárnap kötöttem szerződést,de az alkuszi megbizást még nemtudtam visszaküldeni,mert ninsc nyomtatóm.Eddig azthittem 3nap elég rá,hogy kipostázzák,de már nem bizom a véletlenre.A kérdés a következő lenne.Ha én kinyomtattatom az alkuszi megbizást,aláirom és fényképként visszaküldöm most a hétvégén(netrisk.hu-n olvastam,hogy igy is elfogadják) akkor mennyi esély van rá,hogy hétfő délutánig feldolgozzák,és emailba megkapom az ideiglenes papirt,amivel tudom igazolni,hogy van kötelező biztositásom? Tudom elcsesztem hogy az utolsó pillanatra hagytam,de sok volt a dolgom,és azthittem hogy kipostázzák pár nap alatt.


2018. nov. 2. 16:17
 1/1 kaston válasza:

Én úgy tudom ilyen esetben a kinyomtatott alkuszik megbízást tudod használni például ha megállít egy rendőr (adásvételivel együtt biztosabban). Mondjuk ha a járművet vagy két hete vetted, akkor tuti nem, mert azért addig eltelt egy kis idő, megérkezhetett volna annyi idő alatt.


Válaszolva a kérdésedre:

Esély van rá csak mivel feltorlódtak valószínűleg a hosszú hétvége alatt a beérkező papírok nem tuti hogy az fel is lesz dolgozva. Plusz azt is elektronikus formában fogják küldeni, amit szintén nyomtatott kell majd.


A válasz levélre nem várnék a helyedben, hanem inkább felhívnám az eredetiség vizsgáztatót hogy ez a helyzet, megcsinálja-e a mostani papírokkal, vagy tud-e adni másik időpontot.

2018. nov. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!