Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Koccanásos esetnél ebben a...

Koccanásos esetnél ebben a helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Belementem az elöttem haladó autóba a helyszinen közösmegegyezés alapján rendeztük a dolgot.Most mégis kaptam egy sms-t hogy kevés volt az összeg.Mit tegyek?
2019. jan. 9. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Polgári perre elrángathat, de el fogja veszíteni. Megegyeztetek a baleset után, te kifizetted amiben megegyeztetek. Utólag ezen változtatni nem lehet. Illetve kb. bizonyíthatatlan, hogy az a sérülés amit utólag rajtad szeretne behajtani valóban a baleset következménye, nem pl. azé, hogy otthon még nekitolatott 2x a diófának.
2019. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a korrekt eljárás, hogy visszadja a pénzt, kitöltitek a kéksárgát, és biztosítóztok.
2019. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én tuti nem adnák neki még pénzt. A helyszinen megegyeztetek. Tudta hogy ez mit jelent. Lehet így próbált nyerészkedni de befürdött.

Abban amit az utolsó írt elgondolkoznák. De mivel azóta bármi lehetett az autóval abba se hiszem hogy bele mennék.

Így járt. Itt most ő is, te is és mi is megtanuljuk hogy ki kell tölteni azt a szar lapot ha már kötelezően fizeti az ember az évi majd százezer forintot.

2019. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én utólag biztos nem mennék bele. Nem tudom mikor történt az eset, de napok vagy hetekkel ezelőtt, akkor azóta bármi törénthetett. Újra megtörte, olyan kárt akar kifizettetni ami nem is akkor keletkezett, stb... Ha bejelenti az ember akkor elég hamar kimegy a kárfelmérő, de így utólag...
2019. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az eset kedden történt
2019. jan. 10. 14:45
 16/16 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy a helyszíni megegyezés könnyen zsarolásba csaphat át!


Hiába fizetsz, ha utólag biztosítót meg rendőrt von be az ügybe.

Én helyszíni megegyezésbe nem mennék bele. Egy első lámpa az autómba 45 000 ft, soroljam még?


Ha valami gebasz van, vállalni kell a felelősséget.


Nem nyerő a "dé nágy bájá van" duma.

2019. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!