Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hétfőn megyek az "ocsmányirodá...

Hétfőn megyek az "ocsmányirodába" a motoromra magyar rendszámot kérni - mivel külföldről behozott motorról van szó -, szerintetek ott helybe megkapom majd a rendszámot (ellenérték felyébe) vagy majd később küldik nekem postán?

Figyelt kérdés
125ccm, 2007.
2010. júl. 4. 23:02
 1/4 anonim válasza:
0%
Haha, helyben megkapod? Álmomban talán. Esetleg a tiedben.
2010. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2005ben ugyanilyen szituációban én az okmányirodában kaptam meg a rendszámot
2010. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a regisztrációs adó és az eljárási illeték megfizetésre került és ezt a helyszínen igazoltad, akkor a forgalmi engedéllyel együtt megkapod a forgalmi rendszámot is. A törzskönyvét küldik később postán.
2010. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó 2 válaszoló válaszát. Most értem haza negyed órája, a rendszámot megkaptam, törzskönyv postázva lessz.
2010. júl. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!