Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogos volt a bukásom?

Jogos volt a bukásom?

Figyelt kérdés

Ma tettem egy sikertelen vezetői vizsgát.. Debrecenben volt a vizsga.

Annyi a történet, hogy egy 3x3 sávos úton a piros lámpa miatt feltorlódott a forgalom, miközben a külső sávból egy fehér mercis elém szemtelenkedve akart besorolni. Én ezt nem akartam engedni, ezért előrébb gurultam, azonban mikor megindult a sor, ő padlógázzal elém vágott ezért pedig besatuztam, de mérgemben rányomtam egy hosszas dudát és elhangzott egy kicsit hangos "k*va any*dat"

Ekkor annyit hallottam, hogy a vb előre szól az oktatómnak, hogy vezessen el olyan helyre ahol félre lehet állni, majd amint erre sor került, el is hangzott, hogy a legközelebbi lehetőségnél húzódjunk félre, majd amint félrehúzódtam annyit mond a vb, hogy "ez a vizsga most nem sikerült, egy kicsit több toleranciát vár el, nincsen helye aggresszivitásra a volán mögött, meg kell tanulni intelligens ember módjára kezelni az ilyen közlekedési szituációkat"


Oktatóm meg miután kiszálltunk csak rám nézett és ennyit mondott nekem, hogy "Hát Ádám! Ezt a f*zságot" - majd ezután eltűnt

Ebből az jött le, hogy tényleg jogos volt a bukás...

Szerintetek is?



2019. dec. 16. 19:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Igaza volt a vizsgáztatónak. Az hogy valaki gyökér, nem indok arra, hogy te is az legyél. Én már ott kivágtalak volna, hogy "Én ezt nem akartam engedni..."

A dudálás miatt már a kressz vizsgádat is vissza kellene vonni, mert nem lehet akármikor nyomni, mint süket a csengőt.

Lehet neked nem is kénevezetned?

2019. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 EagleHUN ***** válasza:
100%
Jogos. -> Dudát csak vészhelyzetben nyomhatsz.
2019. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

@Tízeske: Nyilván nem, de azért egy egyszerű sávváltásnál jóval több kell ahhoz, hogy kihozzanak a sodromból. Főleg, hogy nem is sietett sehová, hisz dugó volt és vizsgázott!

Az, hogy a kérdező annyira nem bír magával, hogy a forgalmi vizsgáján keménykedik, qrvaanyázik, meg dudálgat, az nem sok jót vetít előre. Az ilyenekből lesznek később a büntetőfékezgető elmebajosok.


Nagyon jól tette a vizsgabiztos, hogy letörte a szarvát.

2019. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jogos volt sajnos. Ilyenkor főleg hagyni kell, hadd menjen. Ő nem bukik meg, ha balesetveszélyes helyzet keleztkezik miatta, te igen.


Jaj, nekem is volt hasonló, túlgondolásos bukásom motorral :D Szóltak előtte, hogy picit vegyek vissza a sebességből. Én ezt úgy értelmeztem, hogy menjek lassabban. Ők arra gondoltak, hogy ne gyorsuljak annyira hirtelen, amikor kigyorsítok, vagy amikor zöld lesz a lámpa. Úgyhogy szép nyugodtan 40-nel mentem, majd megbuktattak emiatt :D Előfordul. A lényeg, hogy tanulj belőle.

2019. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az jött le neki, hogy egy idegbeteg állat vagy, még ha lehet, csak rossz napod is volt, vagy bármi. Nem szabad idegeskedni ilyen hülyeségek miatt amúgy sem. Saját magadra legyél dühös, mert hibázni emberi dolog, olyan könnyű benézni egy szabályt, táblát, ami miatt bukhatsz, de itt a saját magatartásod volt a hiba. És ha majd sikerül is a vizsga, próbálj meg egyedül is sokkal türelmesebb lenni.
2019. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, TELJESEN jogos volt.
2019. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen , jogos volt.

Mégis mit képzelsz te hogy vezetni se tudsz, jogsid sincs és te vagy az agresszív nagydisznó?

Úgy őszintén, mi lesz veled 10 év mulva, még lövöldözni is fogsz talán.

2019. dec. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ma húzták meg mert a kikerülésnél veszélyhelyzetet okoztam. Nem a másik autóst szidtam.... Mikor visszatértünk a biztos kiszált az oktató mosolyogva annyit mondott... "mielőtt szólt volna már tudtad igaz? Válaszom annyivolt hogy mikor a kormányt forgattam Vissza néztem és tudtam már..." a te helyzetet én inkább beengedtem volna és nem kellet volna anyzni... Ennyi... Magadat sz... Tad ahogy én is... Majd legközelebb
2019. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Debrecen belül hol volt pontosan?
2019. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19 Böszörményi úton valahol asszem
2019. dec. 21. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!