Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, lehet hagynom kéne az egészet? Mit tanácsoltok? 27/F

Figyelt kérdés
45. órám lett volna a vizsga, de a COVID miatt ugye volt egy jó hosszú leállás, vissza mentem és közölték velem h május végén mehetek vizsgázni. Addig nyilván vennem kéne megint órákat és már teljesen rosszul érzem magam. Nem tudom mit várnak, h 60 órával menjek az első vizsgára?! Ti mit tennétek a helyemben?

2021. ápr. 23. 06:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves 9. làtom van nèmi èrtelmezèsi problèmàd...
2021. ápr. 24. 13:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, bőven elég esz ha egy héttel előtte veszel 2-3 órát. Én tavaly ugyanígy jártam, mikor beültem az autóba olyan volt mintha nem lett volna 2 jónap kiesés. Az oktatóm is csak annyit mondott, hogy emiatt ne aggódjak, olyan mint a biciklizés, és igaza is lett.
2021. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én amikor tavaly októberben vizsgáztam, előtte 3 hétig nem vezettem, mert a munka miatt nem tudtam menni és vizsga előtt1 órát vezettem az oktatómmal és szerencsére ennyi pont elégnek bizonyult a sikeres vizsgához. Úgyhogy fel a fejjel!!
2021. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
valaki 20 óra alatt megtanul vezetni, valaki 60... èn a 46. utàn mentem àt 1 bukàs 36. óra utàn... ennyi... tanulj meg vezetni, kitartàs, ès sok sikert!
2021. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!