Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SOS! Ma voltam kresz vizsgán...

Titkosvalaki00 kérdése:

SOS! Ma voltam kresz vizsgán Budapesten, nem sikerült! Segítség?!

Figyelt kérdés
3.-ra sem sikerült. 61 pontom lett ma. Az előző kettő sem sokkal maradt el. Még utoljára negyedjére elmegyek, lesz, ami lesz. Ugye az nem lesz az oktató és a vizsgabiztos papírján rólam, hogy hanyadjára lett meg a kresz nekem? Annyira szégyellem magam... normális válaszokat kérek, kérlek...

2021. szept. 6. 18:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Könnyen tanultam verset, nyelvet is. (Angol) Ráadásul a 3 pontos képes kérdések most is hibátlanok voltak. Ezek leginkább az elsőbbségadásról szóltak. Nem ezzel van a baj, hanem a műszaki dolgokkal ahogy írtam is, de holnaptól előveszem újra az elejétől ezt a részt és tanulom, értelmezem. Mind a háromszor ezen véreztem el. Délután kicsit szomorú voltam, hogy nem sikerült, nagyon készültem rá, de már máshogy látom. Nem adom fel, nem ettől lesz valaki jó autóvezető mert elsőre sikerült neki. Nyílván akinek elsőnek sikerült jobban rákészült, nekem meg még hiányosságaim vannak, amiket pótolok és ha tudom pótolni leszek olyan szinten, mint akinek elsőre sikerült. Mint írtam nem ettől lesz valaki jó vezető vagy alkalmas a "feladatra". Visszajelzésekből tudom, a kötelező 30 óra levezetése alatt is sokat lehet tanulni, feljlődni. Mégegyszer köszönöm, hogy meghallgattatok és válaszoltatok, próbáltok segíteni, tanácsot adni
2021. szept. 6. 21:20
 12/29 anonim ***** válasza:
55%

Nyugodtan pontozzatok le, akkor sem értem, hogy lehet megbukni, hacsak tényleg nem szarja valaki telibe az egészet vagy nem alkalmatlan teljesen a vezetésre.


Aki az e-titán oktatást végig nézi, értelmezi az kvázi az összes lehetséges kérdésre válazt kap.


Másrészt a KRESZ vizsga egy általános iskolás dolgozat szintjén mozog.


A 3 pontos kérdések nagy része logikus, logikusan kikövtkezhethető, ha tudod az alap szabályokat. Az 1 pontosokból meg egy csomót el lehet bukni és még mindig átmész.


Értem én, hogy nem szégyem megbukni, na de ha valakinek sokadjára sem jön össze egy teljesen egyszerű tesztes vizsga, az hogy akar forgalomban biztonságosan közlekedni?

2021. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%
Így van, ráadásul izgulást sem értem, hiszen amíg forgalomban van váratlan helyzet folyamatosan, itt gyakorlatilag NINCS ismeretlen kérdés, mert a százszor átgyakorolt bankból vesz mindent. Emlékszem, minálunk is volt pár kérdés (1 pontosak) amit magoltunk, hogy melyik a jó, ha feljönne. De az sem 100 db.
2021. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Azon azért el kellene gondolkodni, hogy aki egy tesztlap kitöltésén "izgul", az hogyan fog majd viselkedni, friss jogosítvánnyal a zsebében, egyedül az autóban, a belvárosi csúcsforgalomban? :(
2021. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

12es, írtam, hogy FIGYELMETLEN vagyok. Tudom/tudtam, mi mi után jön, hogy kell végignézni, de kihagyok lépéseket.


Szerencsére ennél nem szorongtam, mert nem szóbeli, de van nyelvvizsgám, és volt, hogy olyan szinten szorongtam megszólalni, hogy nem ment, pedig az írásbelin lazán átmentem. Minden szóbelin meg felelésen úgy szorongtam(felnőttként már beszereztem xanaxot), hogy nem ment a beszéd. Szorongok vezetésnél is, de inkább a figyelemmel van gond nálam, ezért bukom a hárompontosokat, meg valószínű az iránytévesztésem miatt, mert amíg más ránéz egy képre, hogy megmondja melyik a jobb oldal, addig én befordulok a közlekedő autó menetirányába és megnézem melyik irányba van a jobb kezem, amit egy anyajegyről jegyzek meg:D


Szerintem kérdező, ha magolásban jó vagy, akkor felületes voltál(vagy kevered a számokat). Már vagy 10 éve volt, hogy vizsgáztam, de volt az 1/3ados kérdés, meg a 2/3ados kérdés.. a műszakit nem kell érteni, csak magolni a szöveget, mint egy verset.. Esetleg segít, ha megcsinálod a próbatesztet, majd leírod a kérdéseket a helyes válasszal. A műszakit tényleg nem kell érteni, csak magolni.

2021. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

E-titan. Ujra es ujra.

Nezdd meg melyik valaszokat rontod, na azokra a temakörökre fokozottan ramenni! Hasznaldd ki a rendelkezesedre alló időt, ne kapkodj, mert ami elsőre jónak tűnik, az lehet full hülyeség ha még egyszer vegigolvasod. Amugyis ugy vannak megfogalmazva a kerdések, hogy felületesen olvasva bukta legyen. Ráadásul mindenkinek vannak témakörök ahol kevesbbé tünik logikusnak a KRESZ. Ez van.

Akiknek mar rég van jogsijuk azok is meg tudnak hasalni egy-egy próbateszten, szóval ez csak egy belépő semmi több. Majd a gyakorlat teszi a mestert, a 100%-os teszttől meg senki nem lett alapból jó sofőr.

2021. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%

Nem mindenkinek való ez! Van, akinek busszal is kell járni! 1x nem sikerül oké! 2x jó... nincs szerencséd sem haver! De azért 3x megbukni! Nem igaz ha tanulsz ennyiszer elbuksz! Mindjárt lepontoztak a hozzad hasonló gyenge képességű, érzéketlen balekok, de ettől meg nekem ez a véleményem!


Neten amúgy rengeteg ingyenes teszt van , jó a 2014-es is! Nem igaz hogyha gyakorolsz akkor annyi hibát vetesz mindhárom vizsgán, hogy elhasalsz!


Autóba mi lesz? Ott nincs időd ilyeneken gondolkodni pl. Kereszteződésbe, hogy hű, na vajon most kinek is van elsőbbsége? Benézed akkor csattansz öcsém! Gondolkozzal már és legyél szorgalmasabb!


Vagy akarod, vagy nem! Tedd oda magad, tanulj, tesztelj és sikerülni fog! Szedd össze magad!

2021. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
50%
Be is ismered h vannak hiányosságaid! Mit gondoltál? Két szép szemedért átengednek, vagy mi? Hogy lehet úgy egy vizsgára odamenni, hogy vannak hiányossagaid! 3x buktál ember! És meg mindig vannak hianyossagaid! Műszaki rész nem megy oké, bár nagyon keveset kell így is tudni szerintem szóval messze áll ez a műszaki dologtól, de szorgalommal sokmindent el lehet érni, te meg 3 bukás után is pofátlanul irod h vannak hianyossagaid! Akkor mire vársz? Tapsra?komolytalan vagy meg nagyon és nem érzed ennek súlyát! Előző azaz #17. Voltam.
2021. szept. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

És az ilyenek vannak az utakon.. Na én ezért(is) szorongok, és ezek tartják magukat jó képességűnek, mert valami jelentéktelen dologban megütik a minimumot.


Én szeretek egyébként buszozni. Még jó, hogy elismeri, hogy vannak hiányosságai, hiszen nem sikerült a tesztje! Az lenne abszurd, ha nem ismerné el! Nem tudom mi bajod, de ilyen ingerlékeny emberekből kevesebb kellene az utakra, mert a gyalogosokra kiemelten veszélyesek vagytok.


Szrt sem ér, hogy van jogsid, ahogy írod, nem iq függvénye a dolog, a legostobább aluliskolázott emberek közül is sok átcsúszik, azért mert ÉRZÉKE van a megtanulásához. Akinek valamilyen jelentéktelen kis képessége hiányzik hozzá, az lehet, hogy nem megy át, de 500 másik teszten 1000x jobban teljesítene!


Szerintem a kérdezőnek csak a motivációja hiányzik, ha a verstanulás jól ment, akkor a műszakit is be fogja tudni magolni, mint egy verset, ha akarja. Ne megérteni akard, magold be, hogy kívülről menjen a dolog.


Gondolom a 17es azért ilyen fene büszke magára, mert mást nem nagyon tud felmutatni. Az egy értékére, ami nem a saját érdeme, hanem alkati adottság, arra pattog.

2021. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Megkell tanulni a kreszt.

De nem úgy mint itt is javasolják hogy gyakorold a tesztet.

Egy kicsit rágós és nagyon tömör a kresz de meglehet tanulni és akkor nincs az hogy egy új ábra és már megvan lőva a vizsgázó.

2021. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!