Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi miatt buktattak meg a...

Mi miatt buktattak meg a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

B kategóriás jogsi forgalmi vizsgáján mi miatt buktattak meg? Jogosnak érezted a dolgot?

Utána hányadik alkalommal sikerült átmenni?



2022. okt. 27. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10-es, az nem számít, milyen nemű vagy, nöi buszsofőrt is ismerek, aki úgy ekmegy a csuklóssal, ahogy én egy Polskival nem tudnék... ne stresszel rá, menni fog.
2022. nov. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Lámpás kereszteződésben, balra indexeltem, nekem zöld volt a lámpa már, de a szemből jövő forgalomnak is. Elindultam, hogy balra kanyarodok. De szemből is megindultam, hogy a neki balra kanyarodik. Megálltam amíg elmegy, a kocsi elment, én folytattam az utamat.

Mellettem az oktató és a vizsgabiztos sutyorgott, majd pár perc múlva szólta, hogy álljak meg. Akkor közölték, hogy baleset helyzetet teremtettem...

Azóta is sírok.

2022. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12# mit értették ez alatt, hogy "baleset helyzetet teremtettél"? Hisz mindig azt kell elengedni, aki kis ívben kanyarodik, nem? Vagy ez olyan volt, hogy simán elhaladtatok volna egymás mellett a kereszteződésben, hogy Te is balra mész, ő is balra megy? És ezt nézve "ok nélkül" álltál meg a kereszteződésben?
2022. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Én is balra, meg a szemből jövő is balra kanyarodott.

Elindultam, de láttam, hogy szemből jönnek. Megálltam. Vizsgabiztos szerint túl közel volt hozzám a kanyarodó autó, mikor kanyarodott. Azt mondták előbb kellett volna megállnom, vagy egy időben kanyarodni a szembeni autóval. Én meg csak pislogtam, hogy szerintem ez nem volt buktató.

Még mindig elszomorít.

2022. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ne szomorkodj, nagyon ritka, hogy elsőre átengednek valakit. A kákán a csomót is keresik. Bár nehezen tudom elképzelni a szitut, mert azért az olyan kereszteződésekben, ahol egyszerre van zöld az egymással szemben balra kanyaródóknal, bőven van hely, különben nem lenne egyszerre zöld. Ezen viszont felesleges keseregni, ha nem ez, akkor lett volna más. A vizsga ilyen, simán megbuktatnak olyan dolgokért is, ami amúgy nem veszélyes, csak "lehetett volna" másképp is csinálni.
2022. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!