Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Éjszakai vezetés volt mindenki...

Éjszakai vezetés volt mindenkinek? Akinek volt, hányadik órán volt?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy nem minden oktató ragaszkodik hozzá, van aki csak papíron vezetett éjszaka.

Rákérdeztem két hete (amikor utoljára volt órám), az oktató azt mondta, hogy tényleg fogunk éjjel vezetni.... Ezen annyira betojtam, hogy eszembe sem volt rákérdezni, hogy az kb mikor várható- gondolom amikor tovább mer vinni a vizsgaútvonalat gyakoroltatni (eddig 9 órát vezettem)



2016. aug. 23. 18:43
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Nekem kb a 14-óránál szólt hogy ma "éjszakai" vezetés lesz.Na de ez volt reggel 9-kor azaz nem is volt.Hát a pali az nagy forma volt :D
2016. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. 10-ik óránál este 10-kor indultunk Szombathelyről Debrecenbe autópályán. Menet két csaj vezetett felváltva, visszafelé este én jöttem végig. Semmivel nem rosszabb mint nappal, legalábbis én szerretek sötétben vezetni.
2016. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát az én okim is nagyon laza, legalább is a szöveg... remélem, hogy nem szúr ki velem :-)
2016. aug. 30. 17:00
 14/21 A kérdező kommentje:
Igazából akkor parázok, amikor este két forgalmi irányú úton kell menni- hiába nem én vezettem soha, kajak halálfélelmem volt! Egy autópálya más...
2016. aug. 30. 17:03
 15/21 anonim ***** válasza:
Laza oktatóval sokkal jobb vezetni
2016. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ezt aláírom! Hamarabb felszabadultam...
2016. aug. 30. 18:11
 17/21 A kérdező kommentje:
:-) Nem kell éjjel vezetnem, csak a sok vérszívásért tojatott be :-)
2016. aug. 31. 12:50
 18/21 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne éjjel vezetned, mint majd egyedül. Oktatód beletud lépni a pedálba, ha gáz van, de később már senki.
2016. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom sötétben vinni-hozni a gyerekeimet az iskolába/ óvodába. A várost pedig maximum család látogatás címszóval hagyom el, vagy ha vinni kell dokihoz valamelyik gyerkőcömet. Mind a kettő megoldható világosban.
2016. aug. 31. 19:16
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem fogsz sötétben vezetni :-D

Télen este hogy viszed haza a gyereket a különóráról? Vagy majd ha kamaszként rádcsörög éjjel egykor h gyere azonnal :)

A legjobb amit tehetsz - mégha kezdőként nem is sietteted majd - ha megkéred az oktatódat h a vége felé menjetekbegy kört sötétben is, h tudd milyen :)

2016. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!