Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért a dolgozó ember az...

Miért a dolgozó ember az utolsó a parkolóban?

Figyelt kérdés

Kialakítják a rokkant helyeket, ezt az egyet meg tudom érteni. Aztán jönnek női parkolók, majd a családos helyek.


Lassan majd az lesz már, hogy utána a nyugdíjas, majd a menekült, majd a munkakereső helyek, és a levégén parkolhat a dolgozó, aki egyébként sietne a munkába.


Miért van ez? Miért előbbre való mindenki?


2017. jan. 7. 23:58
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Nyilván ha írok a moderátornak, de az túl macerás.


Most is te hülyegyerekezel, holott fogalmad nincs hogy épp az apád vagy a fiad lehetnék.(ahogy én Sem tudom, de bizonyos szintig van bennem tisztelet, de tudod, amilyen az adjisten...) A stílusod mindet elárul rólad, és emiatt nem igazán számít hogy mit szenvedsz.

Tulajdonképpen nem nagyon kell hogy érdekeljen mit irogat más aki tulajdonképpen egy porszem a világháló nagy gépezetében.

Ennekellenére a normális véleményekre adok.


Egyébként egy igazi buta emancipált liba lehetsz.

Hol írtam hogy a nők nem dolgoznak? Vagy magadból indulsz ki?


Az ominózus rész amit emlegetsz, így néz ki:

"Lassan majd az lesz már, hogy utána a nyugdíjas, majd a menekült, majd a munkakereső helyek, és a levégén parkolhat a dolgozó"


Hol látod itt a felsorolásban a nőt meg a családost? Ez már új mondat. Tudod a pontnál az előző mondat véget ért.


Gyere majd holnap is, kicsit köpködni a csúnya hímsoviniszta "macsóskodó" lúzerre. Más örömöd gondolom nincs az életben.:)

2017. jan. 9. 00:14
 42/47 A kérdező kommentje:

Ja és mielőtt belekötnél, az ominózus mondat csak "költői" túlzás, nem mintha irodalmi típus lennék.

Most viszont jóéjt drága.

2017. jan. 9. 00:26
 43/47 anonim ***** válasza:

Ismered a viccet? A rádióban bemondják, hogy egy őrült autós szembe megy az autópályán. Erre hősünk felkiált:

- Mit egy?! Az összes!


Na, ez vagy te.

2017. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Aha. Igen, de mégsem az én kérdésemet törlik. Biztos ez is véletlen.

Ha korrektül kommentelnétek, akkor jelentgethetnék, nem törölnék.

Tehát a deficit valahol kettőtöknél van.


Egyébként, meg nem érzem hogy én mennék szembe, mert két zakkant nem érti mi magyarázok.


Nálunk még a sorban is előre engedik akinek csak 1-1 cucca van. (Gondolom egy Magyarországon ismeretlen)

Én is így teszek, és parkolásban is udvarias vagyok.

Csak az nem tetszik, hogy ha valaki ezekre a dolgokra előjogot formál, és elvárja.


Ha annyira mindegy neked, akkor miért nem állsz te leghátra, és engeded előre azokat akik szerinted bunkók és az ajtóban akarnak állni?

2017. jan. 9. 11:57
 45/47 A kérdező kommentje:
Én is le akartam írni egy viccet, de tudod mit? Igazad van.:)
2017. jan. 9. 13:48
 46/47 anonim ***** válasza:

"Miért a dolgozó ember az utolsó a parkolóban?"


EZ a kérdésed, a többit meg kifejtetted. Azt is - jó prosztó módjára -, ki mindenkivel van bajod. Többet nem magyarázok, mert tudom, hogy érted, csak próbálod csűrni-csavarni a dolgot.😀 Tudom, nehéz belenyugodni, hogy nincs igazad, még nehezebb, hogy egy nő nagyságrendekkel értelmesebb nálad, de hidd el, nem érdemes ezen pörögni. Változtatni úgysem tudsz rajta.😜

2017. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

"Azt is - jó prosztó módjára -, ki mindenkivel van bajod."


Valahogy mégsem engem töröltek...


"Tudom, nehéz belenyugodni, hogy nincs igazad,"


Nincs hát, felénk a frusztráltaknak van igaza, a normálisnak véleménye.


"még nehezebb, hogy egy nő nagyságrendekkel értelmesebb nálad,"


Szóval a női nemet képességeit férfiak alá helyezed, vagy ettől miért kellene rosszul éreznem magam? :)


Ha annyira értelmes meg széles látókörű vagy, válassz inkább más témát és beszélgessünk privátban az egytemi szintű villamosságtanról, vagy küzdősportokról, akár főzésről, házi praktikákról, aktuális német vagy magyar politikáról, mosásról. Esetleg beszélgethetünk különböző európai országok étkezési szokásairól, vagy kirándulóhelyekről.


A témát te választhatod. A nyelvet is felőlem a német vagy angolból. Bár az utóbbi megkopott, de legalább gyakorlok.


Csak kérlek ne hülyézve meg barmozva akarj érvelni, mert az nem működik.:)

2017. jan. 9. 17:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!