Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért a dolgozó ember az...

Miért a dolgozó ember az utolsó a parkolóban?

Figyelt kérdés

Kialakítják a rokkant helyeket, ezt az egyet meg tudom érteni. Aztán jönnek női parkolók, majd a családos helyek.


Lassan majd az lesz már, hogy utána a nyugdíjas, majd a menekült, majd a munkakereső helyek, és a levégén parkolhat a dolgozó, aki egyébként sietne a munkába.


Miért van ez? Miért előbbre való mindenki?


2017. jan. 7. 23:58
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

"Sose láttam még női parkolót, küldenél fotót róla?"


Tessék:

[link]

2017. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
51%
az oszlop mellett az kifejezetten noknek valo :DDD
2017. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
12-es, látom te is érted a lényeget... A női parkoló nem arra a fals sztereotípiára reagál, miszerint a nők nem tudnának parkolni. Nem erről van szó. A női parkolóhelyek a nők biztonságáról szólnak: jól megvilágított, bekamerázott, a gyalogos kijárathoz közel eső parkolóhelyek ezek, így aztán kisebb eséllyel válnak rablás vagy erőszak áldozatává a nők. (Lássuk be, egy zegzugos parkolóházban vagy akar egy sima de óriási területű felszíni parkolóban sok minden megeshet.) Úgyhogy aki ezeket férfiként elfoglalja, hogy ne kelljen plusz 20-50 métert sétálnia, hát... ordenáré egy paraszt.
2017. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

"A női parkolóhelyek a nők biztonságáról szólnak: jól megvilágított, bekamerázott, a gyalogos kijárathoz közel eső parkolóhelyek ezek, így aztán kisebb eséllyel válnak rablás vagy erőszak áldozatává a nők."


Köszi, erre nem is gondoltam. (Én írtam, hogy sose láttam még női parkolót, valszeg azért, mert nálunk jó a közbiztonság, a fővárosban pedig céges, kártyával beléptetős, őrzött mélygarázsban parkolok.) Egyetértek azzal, hogy aki férfinak ez a néhány hely fáj, az szégyellje magát.

2017. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
az oszloptol balra levo hely is a biztonsagot sugallja? tokeletes takarasban van mindentol a fa mellett, ahol ablak sincs...
2017. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
*fal
2017. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

6# Látom nagyon nehéz a szövegértelmezés.


Idézek az 5-ös hozzászólásomból:


"Egyébként meg sosem fogok előre állni, most a lidl parkolóban is mindig kb a 3 sorban parkolok, mert nincs kedvem kerülgetni a sok tülekedőt."


Tehát nem állok be még az első sorba Sem, aminek az első 2-3 helye van rezerválva.


Erre te:

"Gondolom te az a típus vagy, aki éppen nem a kasszához akar beállni az autóval. Imádom amikor több tucat üres hely van a bejárattól 20 méterre, de inkább szabálytalanul megállnak egy okkal nem parkolónak kialakított üres részen"



a) Vagy nem megy a szövegértés, vagy egyszerű ösztönlény vagy, és csak a kis sablon szemétkedéseidet puffogtatod ész nélkül.

Mindegy melyik egyik Sem téged igazol.


b) Ha olvastad volna a többi hozzászólót, nincs ilyen szabály, csak a rokkantra, amit sosem szegnék meg. A többi Maximum szivesség.



Szeintem ülj le, cseréld ki a hímvessző-pelusodat ha bepállott ott lent és higgadj le.:)

Mert te jösz die hőbörögni, én felvetettem egy témát, ami most még csak németország, de nemsokára magyarországon is biztos lesz, mert általában a hülyeség terjed.

2017. jan. 8. 12:58
 18/47 A kérdező kommentje:

"Egyetértek azzal, hogy aki férfinak ez a néhány hely fáj, az szégyellje magát."


Tulajdonképpen nem fáj, csak egyrészt manapság annyira egyenjogúak akarnak lenni, aztán hirtelen ilyenkor nem.

csak akkor kell az egyenjogúság amikor az előnyös.


Másrészt és egy udvarias ember vagyok azzal aki nem szemtelen.

Pl. a sorban a pénztárnál errefelé ha valaki akinek tele a kosara, látja hogy a mögötte álló 3 db almával ácsorog, simán előre engedi. Én is így teszek, amíg nem azt látom hogy valaki be akar tolakodni.


Kb. ez a parkolásnál is. Én kerülöm a tömeget, meg a sok keresztbe parkoló majmot, de amikor valaki kitalálja hogy bizonyos csoportnak előjoga van mert épp gyereket csinált, vagy épp más van a lába közt az annyira nem gyerebe.

2017. jan. 8. 13:04
 19/47 anonim ***** válasza:

"bizonyos csoportnak előjoga van mert épp gyereket csinált, vagy épp más van a lába közt az annyira nem gyerebe."


Mi a különbség aközött, hogy valakinek kerekesszék vagy babakocsi miatt kell a nagyobb hely? Ennyi erővel a rokkant parkoló sem jogos, nem? Sőt, minek a külön női vécék, micsoda úri huncutság, csak azért, mert más van a lábuk közt? A zebra is kib..szás az autósokkal, legyen szemfüles és gyors a gyalogos, ha át akar menni a túloldalra, mi az, hogy el kell engedni őket?

Amúgy bátran állj oda a női parkolóhelyekre, ha neked ez a megnyugtató, "férfi" létedre.:D

2017. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Utolsó, olyan magyarosa túl leegyszerűsíted a dolgot.

Visszakérdeznék:

Szerinted ugyanaz a nehézségi fokú feladat két pl. mozgásképtelen lábbal kivenni a széket, kikészálódni, beleülni, majd elfurikázni az ajtóig, mint fél kézzel egy egészséges embernek kikapni a babakocsit, és áttenni hordozósól vagy annélkül a gyereket, majd a kijelölt úton eltolni a bejáratig?


Szeintem nem.


A WC-s példáddal röhögni fogsz, de Berlinben legalább 1 éve szórakoznak ezzel.

Nem tudom mennyire idegenkedsz a némettől de itt egy cikk:

[link]



És nem, nem fogok beállni, mert még valami homár kikezd velem. Itt természetes hogy pl. az egyik dolgozó eldöntötte hogy ő most pasi, és kemencekezelőként dolgozik, és van "felesége". Ő maga így hívja.

2017. jan. 8. 13:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!