Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért a dolgozó ember az...

Miért a dolgozó ember az utolsó a parkolóban?

Figyelt kérdés

Kialakítják a rokkant helyeket, ezt az egyet meg tudom érteni. Aztán jönnek női parkolók, majd a családos helyek.


Lassan majd az lesz már, hogy utána a nyugdíjas, majd a menekült, majd a munkakereső helyek, és a levégén parkolhat a dolgozó, aki egyébként sietne a munkába.


Miért van ez? Miért előbbre való mindenki?


2017. jan. 7. 23:58
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

"Szeintem ülj le, cseréld ki a hímvessző-pelusodat ha bepállott ott lent és higgadj le.:)

Mert te jösz die hőbörögni, én felvetettem egy témát, ami most még csak németország, de nemsokára magyarországon is biztos lesz, mert általában a hülyeség terjed."


Na akkor szerintem te meg vagy kussolj szépen, vagy írd ki egy német oldalra ezt a kérdést... kérdést? Nincs is kérdés, te csak hőbörögtél. Leírtuk 43423x hogy miért van a rokkant, családi és női parkoló, de te még fújod továbbra is, nem elég hogy 20 ember mondta el hogy h..lye vagy. Ennyire nehéz felfogású, lusta, primitív, bunkó embert ritkán látni.

2017. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
A koedukált wc sem tudom miért olyan rohadtul nagy dolog. Évekkel ezelőtt amikor még egyetemi kollégiumban éltem, akkor is koedukált wc és zuhanyzó volt szinte mindenhol.
2017. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

"nem elég hogy 20 ember mondta el hogy h..lye vagy."


Ok, te elmodtad, de hol a másik 14.:)

csak mert rajtad kívül értelmesen meg tudja mindenki fogalmazni a véleményét. Ráadásul ott van feketén fehérenm hogy abba kötsz bele amit nem írtam vagy épp az ellenkezőjét írtam le.

Most is arokkant helyen is kattogsz pedig a kérdésben is ott van "Kialakítják a rokkant helyeket, ezt az egyet meg tudom érteni."


Írjam lassabban, hogy megértsd? :)


Szerintem abban a helyzetben meg végképp nem vagy, hogy megmondd hogy én mit és hol írjak ki. Ne haragudj, de ehhez egyszerűen kevés vagy.

2017. jan. 8. 14:00
 24/47 A kérdező kommentje:

"die hőbörögni"


Ez most félig német akart lenni? :DDD


Szerintem ülj vissza a der székedre.:)

2017. jan. 8. 14:07
 25/47 A kérdező kommentje:

Nem most konrétan benéztem. Gondolom veled sosem fordul elő amikor többefelé figyelsz.


12

2017. jan. 8. 14:19
 26/47 anonim ***** válasza:
Nekem megy, mert nő vagyok.:-)
2017. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Nahát.:)
2017. jan. 8. 14:37
 28/47 anonim ***** válasza:

"Ez most félig német akart lenni? :DDD


Szerintem ülj vissza a der székedre.:)"


Te komolyan ennyire hülye vagy? :DDDDD Idéztem TŐLED egy hozzászólást. Te írtad, hogy die hőbörögni, mert nyilván félregépelted az "ide" szót és a SAJÁT hibád miatt szólsz be nekem? :D


"Mert te jösz die hőbörögni, én felvetettem egy témát, ami most még csak németország, de nemsokára magyarországon is biztos lesz, mert általában a hülyeség terjed."


Ráadásul a félregépelésen kívül sokkal gázabb:

- A jössz felszólító módban két sz betű.

- Németország tulajdonnév, nagybetűvel írandó.

- Magyarország szintén tulajdonnév.


Ma 12:58-kor írtad ezt a röhejes hozzászólást, ha érdekel. Amúgy ha szeretnéd végigmehetnék az összes kommenteden, mert amúgy is vért könnyezek a helyesírásodtól, de nem én akartam felhozni.

2017. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
De gyerekes vagy, kérdező, most látom, kitöröltetted a kommentemet, amiben leírtam ugyanezt, mint uttsó, de a válaszodat rá meghagytad...:D És az ilyen szerencsétlen lúzer hőbörög, mert "elnyomják" a családos meg a női parkolókkal.:DD
2017. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Btw. nem vagyok tisztában a jogi részével, de paraszti logikával: a bevásárlóközpont parkolója a bevásárlóközpont tulajdona, vagy legalábbis ő bérli. Olyan táblát tesz ki magánterületre, amilyet akar.
2017. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!