Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért a dolgozó ember az...

Miért a dolgozó ember az utolsó a parkolóban?

Figyelt kérdés

Kialakítják a rokkant helyeket, ezt az egyet meg tudom érteni. Aztán jönnek női parkolók, majd a családos helyek.


Lassan majd az lesz már, hogy utána a nyugdíjas, majd a menekült, majd a munkakereső helyek, és a levégén parkolhat a dolgozó, aki egyébként sietne a munkába.


Miért van ez? Miért előbbre való mindenki?


2017. jan. 7. 23:58
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

29: nem töröltettem, törölnek maguktól sokszor ártalanabb dolgot is, csak mert "értelmetlen".


Ha neked a válaszomból az jött le hogy ilyen "lúzer" vagyok, akkor nincs miről beszélnünk.

Az hogy mit hiszel rólam, nem befolyásolja Sem a fizetésem, Sem az életem, amivel egyébként 90%-ban elégedett vagyok. :)

A 10%-ot meg ilyen apróságok teszik ki amiért "hisztizek".


Szerintem sokan ezt nem mondhatják el magukról.

2017. jan. 8. 20:46
 32/47 anonim ***** válasza:

"törölnek maguktól sokszor ártalanabb dolgot is, csak mert "értelmetlen". "


Egy fenét.:D Legalább mernéd felvállalni, ha megcsináltad, de még az se megy. Az, hogy a szememben (egyre inkább) egy szerencsétlen lúzer vagy, semmilyen összefüggésben nem áll azzal, hogy te milyennek érzed az életed.:-)

2017. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Én meg igazából teszek rá hogy mi vagyok egy 1024. senkinek a szemében. :)

66%-ost igen, töröltettem, mert egy agyatlan barom.

A mostani hozzászólásodig többnek gondoltlak mint egy agyatlan troll, ezért is reagáltam normálisan. De látom nálad csak a személyeskedés meg mert elfogytak az érvek és nem találasz fogást, mert normális emberrel van dolgod, aki beismeri ha hibázik.:)

2017. jan. 8. 21:23
 34/47 A kérdező kommentje:
Ja, és vállalom, mint pl. most.;)
2017. jan. 8. 21:28
 35/47 A kérdező kommentje:

"Amúgy ha szeretnéd végigmehetnék az összes kommenteden, mert amúgy is vért könnyezek a helyesírásodtól, de nem én akartam felhozni."


Hát megint pár körrel lemaradtál, mert mással már megbeszéltük hogy tényleg benéztem a saját kommentem. De ez egyáltalán ne zavarjon.



Jó hát ha helyesírás verseny akkor előtte közölni kell, mostantól nézhetjük ki mit ír helyesen vagy éppen nem. Annak ellenére hogy tényleg hibázok már, ha nem figyelek oda. De akkor majd odafigyelek, megtisztellek ezzel.


Egyébként a helyesírás nem nagy dolog, manapság a Google vagy akármilyen levelezőprogram képes kiszúrni a hibát.

Viszont hogy te vagy nem érted, vagy nem is akarod érteni amikre reagáltál az biztos. Ez sokkal gázabb.

És ráadásul rosszindulatú is vagy, ha a második eset forog fent.

(mellesleg feltételezem, neked kipirosozza ha valamit elírsz, így könnyű:))

2017. jan. 8. 21:39
 36/47 A kérdező kommentje:

Ja, és kedves 66%-os, végignéztem a "röhejes" kommentemet, gondolom csak a lényeg nem jött le belőle, csak annyi hogy a német beállítás (remélem melléknévként kicsi, ugye eltaláltam tanár úr) a "sem"-et "Sem"-re javítja, szintúgy a "Maximumot" is. Nemtörődömségből nem raktam a "kb."-nál pontot, és 3 sor 3. sor akart lenni.


Szerintem ha ennyi lenne neked és a honfitársaidnak a hibája, és csak annyira lenne lusta mindenki mint én, Magyarországon nyugati színvonal lenne. Nem csak árban.

2017. jan. 8. 21:50
 37/47 A kérdező kommentje:

"de a válaszodat rá meghagytad...:D"


Hát ha a fejed nem csak arra lenne alkalmas, hogy ne csússzon le a póló amikor kézen állsz, rájöttél volna magad is, hogy ilyen opció nincs. Ha lenne, a kérdést is szívesen visszavonnám.

2017. jan. 8. 21:54
 38/47 anonim ***** válasza:
Még mindig nem hagyja abba a der szék. Elkezd egy helyesírásos kötözködést egy hatalmas öngóllal, aztán képtelen beismerni a saját hibáit, inkább másra keni őket megint. Az eredeti "kérdést" ezerszer megválaszoltuk úgyhogy megnyugodhatsz te 1023. okostóni :)
2017. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

"aztán képtelen beismerni a saját hibáit"


Ó, dehogynem. Csak ehhez megint érteni kéne, amit írtam. A hanyag "letojom" írás egy hiba amit beismertem. Sőt az öngólt is írtam hogy "benéztem", mielőtt reagálhattál volna. De ha vért könnyezel, igazán nem cserélnék veled, és gyorsan felkeresném helyedben a kezelőorosom, gyógyszerészem...



Ha a másik lehülyézése szerinted a kérdés megválaszolása, illetve olyanba belekötni ami vagy nem, vagy az ellenkezőjét írtam, azt hiszem egy bizonyos szinten alluli. Gondolom majd ha Magyarországon bevezetik, akkor ti lesztek felháborodva hogy ez "diszkrimináció". Már ha nem nő vagy.

2017. jan. 8. 22:49
 40/47 anonim ***** válasza:

Arany szívem, már a kérdésed is bunkó volt (dolgozó ember? miért, csak te dolgozol, a nők, családosok nem, hülyegyerek?), aztán a kommentjeiddel rádobtál még pár lapáttal. Gúnyolódni próbáltál, és sikerült a saját szövegeden, aztán nekiálltál töröltetni a hozzászólásokat, amikben felhívtuk erre az apróságra a figyelmedet.:-) Most meg játszod a macsót, és ez a legröhejesebb az egészben.:D

Pont lesz..rom, mit gondolsz rólam, nem ütöd meg azt a szintet, hogy adjak a véleményedre. Egyébként töröltetheted a saját kommentedet, sőt, az egész kérdést is, ha megy az értő olvasás, rá is fogsz jönni, hogyan kell.:D

2017. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!