Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy reagáltatok volna ebben...

Hogy reagáltatok volna ebben a szituációban? Mennyire volt "igazam"?

Figyelt kérdés

Nagyáruház parkolójába érkezve kevés hely volt.Az elől lévő helyeknél egy régebbi Octavia úgy parkolt,hogy 2 helyet foglalt.

Betolattam mellé, gyakorlatilag egy centi helyet sem hagytam a vezetőoldala és az én jobboldalam között.

Így kényelmesen ki is tudtam szállni balról, és bementem vásárolni.

Mire kiértem már egy öregasszony ott toporzékolt, behajtogatta a tükreimet egyfajta bosszúként.

Felháborodva kérdezte,hogy hogy lehet így parkolni, én ugyan ezt kérdeztem tőle.Állítólag amikor ő idejött csak így volt hely.

(mindenki a felfestésen belül állt, szóval kétlem, mivel ha egy autó ferdén áll fel, akkor mindenkinek úgy kell, és hiába megy el a renitenskedő a következő érkező is csak ferdén tud beállni arra a helyre - és folyamatosan jöttek-mentek az autók)

Mindegy is, a lényeg,hogy ez inkább a pofátlanságról szólt, vagy ha nem is akkor a pancserságról, ez utóbbit is könnyen elhiszem.Azt viszont nehezen,hogy csak így volt hely.

Vitatkoztunk egy darabig, javasoltam a néninek egy pár KRESZ órát, azon belül is a parkolást.A férje is ott volt, ő semmit sem szólt az egészhez, ebből is arra következtetek,hogy ő nagyon jól tudta,hogy a "szarok rá jó lesz így" módon parkoltak be. (a mama volt a sofőr)


2018. máj. 20. 18:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
És te most, hogy nem húztad be a füled-farkad, hanem ezzel töltötted a Pünkösd vasárnapi délutánod, hogy egy mamával kiba*ztál és veszekedtél, már sokkal keményebb vagy, ugye? :D
2018. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Hi! ezt hanyagold! Nehogy majd egyszer egy teherautóval húzassák odébb a járgányodat...

Az önkéntes rendőrködéssel és a vita szításával állj le!

2018. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem veszekedtem senkivel, elmondtam neki a véleményem, még agresszív sem voltam.

Az,hogy mama volt nem volt ráírva a kocsira, jöhetett volna bárki.Ebben pedig semmi önkéntes rendőrködés nem volt, szabályosan beparkoltam két vonal közé.

Ha neki csak így volt hely, és öreg, meg nem tud sétálni, akkor legközelebb erre hivatkozva nyugodtan keresztbe állhat az út közepén is,a bejárat előtt nem?!

Nekem is csak így volt hely.(és még mindig szabályos volt a parkolásom ellenben az övével)

A teherautós meg nyugodtan lezúzhatja a kocsimat, utána megy majd M01-be, én meg felveszek egy szép kis biztosítási összeget.

Ha eltűnik akkor pedig a rendőrség intézkedik, szóval csak magával fog kiszúrni az ilyen.

2018. máj. 21. 10:26
 14/16 Beviz Elek ***** válasza:
40%

Majd ha te leszel öreg, akkor meglátod mennyire frankó a sétálás.

Mint írtam, nekem sem tetszik ha valaki így parkol, de ha meglátnám a 2 nyugdíjast, biztos elnézést kérnék tőlük, nem pedig veszekednék

2018. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

"A teherautós meg nyugodtan lezúzhatja a kocsimat, utána megy majd M01-be, én meg felveszek egy szép kis biztosítási összeget."


Látom már nem látsz a haragtól...

Én nem ezt írtam.

A féltengelyre rákötnek egy kötelet, teherautón semmi nyoma nem lesz. Hidd el, tanú sem lesz.


Amerikában például azért nem ugrálnak ilyen esetekben, mert nem tudni kinél van fegyver.

2018. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk sokat segített volna rajta,hogy ha nem háborog, és hajtogatja be a tükreimet.Lehet akkor szó nélkül tovább állok.

Elhiszem,hogy öreg, tudom,hogy szar dolog sétálni, de a kérdés még mindig adott: akkor bárhová beállhat, akár az üzletbe is, mert csak így tudott megállni, és öreg?

Rá is ugyan úgy vonatkoznak a szabályok, ha annyira beteg, és öreg akkor rokikártya kell és ott a hely.Ha meg vezetésre alkalmas állapotban van és nem rokkant, akkor nyilván nem okoz neki gondot az sem,hogy normálisan parkoljon, még akkor is ha 20 métert kell sétálni.


A teherautós kreténnek:

Egyáltalán nem vagyok ideges, bár kicsit elkeserít,hogy ennyire buta vagy.Bízom benne,hogy te magad sem hiszed el amit írsz a gép előtt ülve.

Egy áruházban nyilván nem lenne egyetlen tanúja sem annak a baromságnak amit írsz, teljesen reális életfelfogás.

Ha valami csoda folytán mégsem lenne, akkor kamera alapján fog intézkedni a rendőr, és még lehet,hogy a tulaj, akár én vagy akárki más úgy a fejedre zenget,hogy megkerülöd a földet kétszer :D

Nem csak a teherautó fülkéjében kell bátornak lenni, de végül is ezt felesleges vitatnunk, érezhető,hogy fotelforradalmár vagy, talán még jogosítványod sincs.

2018. máj. 21. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!