Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért azt hallom mindenhol,...

Miért azt hallom mindenhol, hogy téligumi nélkül ne induljon útnak senki autóval ilyen hóban, és csúszós uton?

Figyelt kérdés
Szerintem téli vezetési gyakorlat nélkül nem kéne elindulni.
2019. jan. 10. 12:50
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Na most jelentkezzen az, akinek több, mint 20 éves autóvezetési gyakorlata van.
2019. jan. 12. 10:35
 52/56 Koplárovics Béci ***** válasza:
Teljesen lányegtelen, hogy hány éve és hány km-t vezettél. Számít, de ismerek olyat, nem is egy embert, akinek van 20-30 éves tapasztalata, meg többszázezer levezetett km-e, de attól függetlenül halálfélelmem van mellette. Vagy annyira óvatosan vezet, hogy az már fáj (annak is elsőbbséget ad, aki még most száll be az autóba), vagy annyira ideges közben, hogy félek mikor megy neki valakinek.
2019. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
20 évig is lehet valamit rosszul csinálni.
2019. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 éve vezetek napi 70 és 130 km közti távot, és télen téli gumit használok.
2019. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%

31 év.

Nem szoktam megvárni az első havat a kerékcserével. Régen nem tudtuk, mi az a téli gumi, azzal mentünk, ami volt. Tisztában vagyok a különbséggel.

2019. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:

20 év nincs de mentem olyan helyen egy elől húzós autóval ahol az előttem való dzsippes emberke nem gondolta, hogy kimegy s ha egy nyári gumival indulok el még az emelkedő aljáig sem érek el.

Te hány éves vagy kedves kérdező?

Mennyi tapasztalatod van?

2019. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!