Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az 1-es villamos nagyon sok...

Az 1-es villamos nagyon sok problémás helyen áthalad, bűnözők, drogosok, hajléktalanok, részegek kedvelt járata. Hogyan merik emberek napi szinten ezt a járatot használni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 18:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es villamos vonalán lakom, ráadásul nagyon-nagyon közel van a mi megállónk a Hős utcaihoz. Mégis nagyot néztem a kérdésed láttán.


Annyi, hogy főként csúcsidőn kívül, legfőképp hétvégén sok lecsúszottabb, igénytelenebb, szegényebb ember utazik rajta.

Csúcsidőben átlagos.

Átlagos volt, amikor gimibe mentem, amikor egyetemre és most is, amikor melóba megyek.



Nem fognak bántani a lecsúszott egyének se.

Jó, esetleg az átlagosnál több az atrocitás, de még így is elég kevés.

2019. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Reggel 8-kor és délután 4-kor közlekednék vele. Eddig mindig inkább minden egyes nap a 30 perces kerülőúton mentem, de az most átalakítás alatt van.
2019. júl. 9. 23:14
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

ez pont ilyen gázos dolog, hogy leírta a sok picsogó a pesten hallottam csoportba, és ettől mindenki elkezd rettegni, ha azon a környéken halad keresztül...ahogy más is írta, pont ugyanakkora eséllyel történhet veled rossz dolog a város más részein is...


én is rengetegszer utazok az 1-es villamoson, soha nem ért engem sem még semmilyen negatív.

2019. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Ezt mondd annak az anyukának, akit az 1-es villamoson ősszel combon szúrtak drogos tűvel. Vagy a rengeteg sok cigány által terrorizált utasnak, akik a Hős utca és Népligetnél szállnak fel.
2019. júl. 10. 09:00
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

A Népligetnél tömegnyomoron kívül nem sok dolog szokott lenni...

Reggel 7-kor és délután fél 5-kor vagyok ott. Jó, reggel 7-kor még nincs tömegnyomor, de délután eléggé. Pláne az iskolaszüneti menetrend óta.

Magán a villamoson délután szintén tömeg, sokszor levegőtlen.

Más nem nagyon szokott történni.

2019. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Kipróbálom 1 hétig, de mindenesetre gázspray, kiskés és valami egyéb önvédelmi fegyvert viszek magammal erre a járatra.
2019. júl. 10. 09:05
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyesebb más járatnál. Északi részén napi szinten járok, nem találkoztam semmi gyanússal, nem kell félni tőle.
2019. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Hú, az nem fordult meg a fejedben, hogy simán lehet, hogy a 30 perces kerülőutad veszélyesebb is lehet, csak mivel gondolom azok kevésbé népes járatok, ezért abszolút mértékben ott kevesebb a bűncselekmény, de arányaiban több? Csak mert az 1-es villamoson nagyon sok ember jár, így nagy a matematikai esélye, hogy egyszer-egyszer valaki bűncselekmény áldozatává váljon, és akkor a média felkapja, te meg hallasz róla.
2019. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj már, de ha te komolyan elhiszed, hogy a Pesten Hallottam nevű legendás Face-csoport egyenlő a hiteles tájékoztatással, akkor borzalmasan naiv vagy. :D

Erre csak azt lehet mondani, hogy nem kell minden baromságot elhinni, ami a neten olvasható. Az a bizonyos anyuka esete sajnálatos véletlen, már ha tényleg úgy történt, ahogy állítják, tudod, azzal csak az a probléma, hogy ahány hírportál, annyiféleképpen lett megírva a cikk róla. Nem igen lehet eldönteni, hogy most akkor hogyan a francba is történt az egész.

31 éve élek Pesten, az 1-es vilit is jó párszor igénybe vettem, soha nem kellett "felfegyverkezve" felszállnom rá. De amúgy elárulom, hogy van ennél még gázabb, pl. a 4-es 6-os, mert ott még nappal is heringszindróma van és a városnak majdnem az összes társadalmi rétege megfordul rajta.

2019. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de azért a Pesten Hallottam csoportba ember napi szinten osztják meg a tapasztalataikat, míg a média igyekszik ferdíteni, szebben feltüntetni a dolgokat.
2019. júl. 10. 12:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!