Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az 1-es villamos nagyon sok...

Az 1-es villamos nagyon sok problémás helyen áthalad, bűnözők, drogosok, hajléktalanok, részegek kedvelt járata. Hogyan merik emberek napi szinten ezt a járatot használni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 18:35
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
emberek*
2019. júl. 10. 12:11
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit csinálunk, úgy tűnik a fészbúk egy kifejezetten pletykára szakosodott csoportja a valódi hírforrás az egy-egy kirívó esettel, az nem számít ha valakinek több éves napi szintű tapasztalata van, azt meg kell kérdőjelezi és ha szembemegy az állítás A Facebookon olvashatóakkal, akkor az az állítás hamis. Ez egyértelmű. Miért nem fogadjátok el? Felesleges a meggyőzés, a kérdező valójában mindent tud, amit tudnia kell.
2019. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, a Facebook egy fertő. Néha meglep, hogy az emberek a saját arcukat, profiljukat vállalva írnak be olyan dolgokat, amit egy értelmesebb ember egy névtelen oldalon sem vállalna. Pont az 1-es villamos meghosszabbítása kapcsán volt olyan vélemény, miszerint "sok drogos most eljut Kelenföldre, minek a hosszabbítás". El lehet gondolkozni az ilyen emberek értelmi képességein.
2019. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem gondolod, hogy akárcsak egy minimális alapja is van annak, hogy az emberek félve használják ezt a járatot?
2019. júl. 10. 17:48
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

"az emberek félve használják ezt a járatot?"


Nem használják félve. Ez csak a te tévképzeted.

2019. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer megpróbálom, de feleslegesen szerintem.

3 nyamvadt évig. Hajnali 6 előtt és este 10 után. És a legdurvább amit fel tudok mutatni, hogy régi tuja volt, nem nyíltak ki az ajtajai a megállóban a középső kocsinak és nem tudtunk leszállni. Kihajoltam derékig az ablakon üvölteni és csápolni, vezető pedig már ugrott is, hogy leengedjen minket. Ez a legizgalmasabb történetem. Ez este volt.

Számomra még mindig a 28-as a gettó villamos és utálom, mint a szemét. Ehhez képest az összes többi jobb. De ez csak az én tapasztalatom. (Megerősítést-cáfolatot elfogadok.)

2019. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Rendben.


Holnap kipróbálom ezt a járatot. Kés, paprikaspray, boxer lesznek nálam, biztos, ami biztos.

2019. júl. 10. 19:29
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ismered a vonzás törvényét? Ha valamitől fosol, az be is fog következni.

Mitől vagy különben ennyire könnyen befolyásolható és félős? Valami történt veled gyerekként? Mert hogy ez nem túl normális azért... (minden sértéstől mentesen, komolyan mondom)

2019. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Ez nem félelem, hanem jogos aggodalom. Az 1-es villamosnak köztudottan rossz híre van. A legjobb az lenne, ha minden járaton legalább 3 rendőr lenne és a megállókban is 2-2 rendőr. A hajléktalanokat, drogosokat, alkoholistákat azonnal börtönbe vinni, akik ott megfordulnak és napi rendszerességű, legalább 10 főből álló csapattal megtisztítani a megállókat.
2019. júl. 10. 22:05
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért van rossz híre, mert sokan használják és nem a turisták.

A drogos sztori különben akkor történt, amikor még én is naponta arra jártam, munkahelyen tudtam meg, hogy volt valamikor egy ilyen.

Nem ez az egyetlen sőt nem is a legrosszabb járat. Csak hát a többi nem annyira forgalmas és nem fogsz hallani róla.

De menj egyszer egy kört a 9es busszal, ahonnan az ablakon át ugranak ki a kisebbségiek, ha felszáll egy kaller. (ezt pl kolléga mesélte, aki látta és mondta, hogy elég gyarkan van valami)

Plusz arról, hogy mennyire pocsék egy járat és milyen környéken halad át, maga a jármű állapota is árulkodik. Hát errefelé még nem láttam tiszta és rendezett buszt, de pl a sofőr rakott már le szipust, aki a hátam mögött ült.

Én mégse szállok fel parával a buszra, pedig egy pici nő vagyok. És a buszokon, amikkel járok, mindig akadnak arcok.

De te tudod. Ha neked jó így élni...

2019. júl. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!