Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az 1-es villamos nagyon sok...

Az 1-es villamos nagyon sok problémás helyen áthalad, bűnözők, drogosok, hajléktalanok, részegek kedvelt járata. Hogyan merik emberek napi szinten ezt a járatot használni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 18:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
" A legjobb az lenne, ha minden járaton legalább 3 rendőr lenne és a megállókban is 2-2 rendőr." - Aha, ekkor kb. Budapest majdnem összes rendőrét lekötné az egyes villamos, a bűnözés meg mindenhol máshol megszaporodna, mert nem jutna máshova rendőr. Gratulálok az ötlethez!
2019. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem a világ legszebb vonala az 1-es, de szerintem nem kiemelkedő negatív irányba. Felszállásnál kell figyelni, hogy milyen alakok vannak az ajtó körül. Ha tele van apaccsal, akkor odébb kell menni 1-2 ajtónyit. A csövesek meg inkább csak zavaróak, sem mint veszélyesek.

Valaki említette a 28-as villamost: na én is jártam régen azzal napi szinten, meg a 37-essel is, azok tényleg végtelenül rosszabbak. Ma már ha felmerül, hogy fel kéne szállnom valamelyikre, akkor inkább kerülök másik irányba.

2019. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja még valami: én a Hős utcánál szoktam leszállni róla, és meglepően semmilyen... Ott van a közelben egy Lidl meg egy Penny, meg egy rakás viszonylag újabb építésű társasház. Nem látni húzósabb arcokat.

A Népliget viszont tényleg putri hely.

2019. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%
Egyátalán mi itt a kérdés? Van egy véleményed, úgy, hogy nem is használod a járatot, lehetetlen meggyőzni az ellenkezőjéről, akkor meg?
2019. júl. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!