Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is szeretne, hogy online...

Más is szeretne, hogy online oktatás legyen az egyetemen?

Figyelt kérdés
Annyival könnyebb volt, nekem sokkal kényelmesebb otthonról részt venni az órákon, sokkal könnyebben is figyelek rá, arról nem is beszélve, hogy így nem késtem el orarol, sokkal több időm volt dolgozni. Kevés esélyt látok rá, de remelem atvaltunk megint :(

#távoktatás, online oktatás, egyetem
2021. aug. 16. 23:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
39%
Az átlag egyetemista nem felnőtt, főállásban dolgozó, családos ember, akinek csak a "papír" kell. Ha valakinek problémát okoz ezek mellett az egyetem jelenléti oktatásban való elvégzése meg nem akar "csicseregni az osztálytársakkal" az egyéni szocprobléma, oldja meg. Nem kötelező egyetemre járni, ha ezt nem akarod.
2021. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
36%
Járok. Mert szükségem van rá, nem csak a papírra. Kőkeményen tanulok érte. De nem, nem egyéni probléma, sokakat érint. 22 évesen az első sulimat is munka mellett csináltam, nappalin. Akkor is lehetett volna könnyebb, ha online opció is van. Ez állandó probléma. Az, hogy nem minden egyetemista felnőtt, az az egyéni probléma, nem csoportos. A munka egyetem mellett általános kellene, hogy legyen, huszonévesen, nappalin is.
2021. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
27%

9es, Ó de egyetértek. Én is szívesen bemennék vizsgákra inkább otthon meg tanulnék online. Úgysem ad semmilyen pluszt a jelenléti oktatás, pláne hogy nem gyakorlatos szakon vagyok. 100 km hozzám a legközelebbi egyetem ahová járok, gondolhatod mennyire szeretnék kocsikázgatni...egy félévem már lement online, semmilyen hátrányát nem érzem.

Aki akar az tanul online is. A csoporttársakkal való találkozás sem hiányzik, sőt így is van 3 társam akivel ugyan személyesen még nem taliztam de ettől függetlenül segítjük egymást a tanulásban. A tanulni valót adják csak szépen ide a tanárok, én bevágom, levizsgázom majd jöhet a következő félév. És így tovább míg nem végzek. A többi dolgot kizárom és nem is hiányzik.


8as

2021. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
20%
11es Munka mellett végeztem az alapszamomat huszonévesen mert kellett a pénz is és a papír is. Csicseregni egyáltalán nem volt kedvem mikor 3 műszak mellett sokszor éjszakás műszak után (reggel fél 6) indultam a fősuliba, hogy ott legyek a 8kor kezdődő előadáson. Kit érdekeltek a csoporttársak? Engem nem, a lényeg az volt hogy elvégezzem azt a 4 évet így. Ha lett volna online oktatás mennyivel könnyebb lett volna minden. Ráadásul egy olyan szakért szenvedtem amivel kb. éhen lehet halni.
2021. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
43%
Esküszöm nem értem, hogy ha nektek ekkora probléma a jelenléti oktatás, akkor hogyan voltatok képesek élni az életeteket még azelőtt, hogy lepusztult a fél világ a korona miatt és bevezették az online oktatást.... Szánalom komolyan.
2021. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
33%
Úgy, hogy kva nehéz volt, úgy. Szánalom? Mi? Aludtál már 4 órákat évekig és teljesítettél napközben főállásban, és tanultál egész hétvégéket, 2 gyerek és háztartás mellett? Utána megbeszéljük, mi a szánalmas! ;)
2021. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
35%
15, Nagy nehezen összegyeztetve a munkát az egyetemmel meg minden egyéb mással. De mondhatom én ezt annak akit a szülei tartanak el és nappalira jár vígadni.
2021. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
64%
Nem és neked sem volt kötelező, te vállaltad, ez van.
2021. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
5%
Ez van :) Ilyen érzés gyerekekkel beszélgetni.
2021. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos dolgoznom kellett egyetem mellett mert nem tudták otthon finanszírozni azt. Így kellett összeegyeztetni a munkát a sulival. Aztán családom lett, gyerekeim és elkezdtem a mestert. És bizony még nehezebb így tanulni mint anno. Nehogy már szánalmas legyek mert így is tanulni akarok.
2021. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!