Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is szeretne, hogy online...

Más is szeretne, hogy online oktatás legyen az egyetemen?

Figyelt kérdés
Annyival könnyebb volt, nekem sokkal kényelmesebb otthonról részt venni az órákon, sokkal könnyebben is figyelek rá, arról nem is beszélve, hogy így nem késtem el orarol, sokkal több időm volt dolgozni. Kevés esélyt látok rá, de remelem atvaltunk megint :(

#távoktatás, online oktatás, egyetem
2021. aug. 16. 23:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, gondoltam jobbat nem fogsz tudni mondani :D
2021. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
84%
Senkit sem tartok szánalmasnak azért, mert tanulni akar család, munka stb. mellett és azt is elismerem, hogy nehezebb mint alapesetben és elhiszem, hogy ebből a szempontból valakinek könnyebbséget jelentett az online oktatás. Viszont azt kell megérteni, hogy még mindig ti vagytok a kisebbség és az átlag bizony 18-19 évesen kezdi meg az egyetemet, akiknek pont nem azok a prioritásaik mint nektek. Az alap helyzet pedig a jelenléti oktatás, ti is azt vállaltátok és ahhoz nektek kell alkalmazkodni.
2021. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
39%
Miért kéne nekem bármit is mondanom neked? :) Úgy érzed magyarázkodnom kell, amiért én az online oktatást preferálom, te meg nem? Engem nem érdekel, hogy te be akarsz járni, járj! Bulizz, ismerkedj, élvezd! Én annyit mondtam, hogy lennie kellene opciónak azoknak, akik nem érnek rá erre, mert nem képvisel értéket a személyes jelenlét és ez bebizonyosodott az elmúlt hónapokban. Egyszerűen teljesen felesleges. Nekem. Neked nem. Miért fájna neked, ha lenne ilyen opció? :)
2021. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
36%

"Nem és neked sem volt kötelező, te vállaltad, ez van."


Pontosan én vállaltam mert még most is tanulni és fejlődni szeretnék és magasabb fizut is így kapok. Nem látom értelmét hogy bejárjak jelenléti órákra mikor az online oktatás milyen jól működött. Csupán erre írtam amit. Család, gyerekek mellett pedig megváltás az online oktatás. Egyetlen vagyis kettő csicsegés szokott nekem hiányozni amikor nem vagyok otthon.....az pedig a gyerekeimé és nem a csoporttársaimé.

2021. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert ez nagy valószínűséggel opcióként nem fog megvalósulni, hanem bármilyen döntés is születik majd az egyöntetűen vonatkozni fog mindenkire.
2021. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
20%
Ezesetben is az online-ra szavaznék. A találkozást meg meg lehet ejteni azon kívül, akinek igénye van rá. De ez nyilván számotokra nem ilyen egyértelmű. A "jó" ebben az, hogy se neked, se nekem nincs ráhatásunk, csak elfogadhatjuk, amit odafentről mondanak. Akárhogy is döntenek. Na, én elköszöntem, reggel kelnem kell, de nektek jó beszélgetést! :)
2021. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
96%
Így van 23as. Sőt elárulom, hogy a levelezős társaim nem huszonévesek. Tehát nekünk,nekik simán lehetne a kovidon kívül is valami online opció ha már ennyire fejlődő világban élünk.
2021. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
A levelezősöknek szerintem is jó megoldás lenne az online is, de a nappali más tészta és azt szerintem békén kellene hagyni úgy, ahogyan van.
2021. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
17%
Azért valahol vicces, hogy idősebbek vagyunk és mi preferálnánk az online oktatást, a nagy digitális fiatalság meg találkozni akar :D Nem ezt szokták sugallni a generációk elemzésekor :D
2021. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem teljesen érthetőek az okai.
2021. aug. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!