Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is szeretne, hogy online...

Más is szeretne, hogy online oktatás legyen az egyetemen?

Figyelt kérdés
Annyival könnyebb volt, nekem sokkal kényelmesebb otthonról részt venni az órákon, sokkal könnyebben is figyelek rá, arról nem is beszélve, hogy így nem késtem el orarol, sokkal több időm volt dolgozni. Kevés esélyt látok rá, de remelem atvaltunk megint :(

#távoktatás, online oktatás, egyetem
2021. aug. 16. 23:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
36%

Igen, már egyértelműen szeretném!


Jártam nappalin a huszas éveim elején, elvégeztem két alap és egy mester szakot, majd tavaly levelezőn egy mestert. Mivel közel volt a suli bántam, hogy online van. Semmi előnyét nem éreztem senkit se ismertem nehezebb volt minden vizsga, szigorúbbak a tanárok mint anno. Az élet más területén sem tudtam semmi előnyt kovácsolni az elmúlt másfél évből, nem úgy mint sokan mások...DE


Most, hogy egy másik városba járok levelezőre, és igen azért mert csak ott indult a szak szeretném az online oktatást, több a macera mint eddig, arról nem is beszélve mennyi szabadságot vesz el a pénteki órákra való felutazás, mert a levelező nem csak szombati oktatást jelent és nem tudom mért hiszik hogy pénteken nem dolgoznak ( online lehetne hallgatni, bár tudom hogy vannak munkahelyek, munkakörök ahol ez sem megoldható) a levelezős hallgatók. Ráadásul nem csak időt vesz el az utazás hanem nagyon sok pénzt is.

Tudom létezik távoktatás de sajnos ez a szak olyan formában sosem létezett...

Egy szó mint száz, a mai világban igazán nem értem hogy a dolgozó felnőtt embereket mért kell szivatni a jelenléti oktatással ( persze értem hogy vannak szakok ahol muszáj a gyakorlati órákat jelenlettel tartani) és ebben a digitális világban mért nem lehet haladni a korral (tisztelet a kivételnek) Ja és igen az is más lenne ha a vizsgák személyesen lennénem tudom azzal is sokan nyertek ahol nem építették ki hogy lehetetlen legyen puskázni az idő rövidsége miatt..

2021. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
61, big like! Én is ugyanígy vagyok! Online oktatást az egyetemeken!
2021. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!