Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is szeretne, hogy online...

Más is szeretne, hogy online oktatás legyen az egyetemen?

Figyelt kérdés
Annyival könnyebb volt, nekem sokkal kényelmesebb otthonról részt venni az órákon, sokkal könnyebben is figyelek rá, arról nem is beszélve, hogy így nem késtem el orarol, sokkal több időm volt dolgozni. Kevés esélyt látok rá, de remelem atvaltunk megint :(

#távoktatás, online oktatás, egyetem
2021. aug. 16. 23:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
93%
Ja, hát most nem kezdem el sorolni, hogy máshol mennyi minden létezik és működik... ez nem az az ország.
2021. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
17%

#53 De ugye az megvan, hogy idehaza a jelenléti oktatás is ugyanolyan hitvány, csak még fölösleges körök is vannak benne?


Ne kezdjük el előről a "szar az oktatás idehaza" témát, mert egy ezer éve lerágott csont, amiről lehetne sírni a végtelenségig.


Itt arról van szó, hogy egyeseknek miért fájna, ha más lehetőségekkel is lehetne élni, főleg úgy, hogy mindegyik oktatási forma egy hulladékként valósul meg és ilyen értelemben fölösleges ezen csámcsogni (praktikusság, ésszerűség és gyakorlati haszon szempontjából viszont nagyon is van létjogosultsága).

2021. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

Úgy ám! Jogos!


"53 De ugye az megvan, hogy idehaza a jelenléti oktatás is ugyanolyan hitvány, csak még fölösleges körök is vannak benne?"

2021. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
96%
Mit nem lehet felfogni azon, hogy nektek megfelelő volt az online oktatás, de nem mindenkinek és nem minden egyetemen, minden szak esetében működött megfelelően és vannak olyanok is, akiknek mások az igényeik vagy a tananyagon kívül is várnának egy egyetemtől? SENKI NEM MONDTA, HOGY NE LEHETNE ONLINE OKTATÁS MONDJUK A LEVELEZŐSÖKNEK IS A JELENLÉTI NAPPALI OKTATÁS MELLETT, SEEEEENKIIIII!!!!! A kérdés arról szólt, hogy átváltunk-e online oktatásra vagy sem, van-e más is aki annak örülne. Erre érkeztek válaszok, erre elkezdtek rinyálni, hogy nektek állandósított online oktatás kellene, mert akkor nem tudtok dolgozni, gyereket nevelni meg egyébként sem kell bejárni, minek az meg minek kapcsolatokat építeni stb. Jó, felfogta mindenki, hogy nektek ez így jó. Ti miért nem tudjátok felfogni, hogy másoknak meg nem így jó és NEM erről szólt maga a kérdés?
2021. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
4%
Felfogja mindenki, de aki online oktatás szeretne annak még nem kell leharapni a fejét mert másak az igényei, mint nektek. És igen akinek családja, gyerekei, munkája van annak ez az indok épp elég.
2021. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
97%
Ha rajtam múlna bevezetném minden egyetemen az online oktatást amit fizetőssé tennék, a vizsgákat meg jelenlétiben szervezném. Ezt a mostaniak mellett, szóval mindkét tábor igényei ki lennének így elégítve. ;)
2021. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
81%
Ja értem, azon megy a durci, hogy "minek szültél tanulás helyett", de az tök oké, hogy "A nagy pofa megvan, a nagy semmire." meg lehet vagdalkozni, hogy csak bulikáznak a fiatalok, olvasni sem tudnak stb., stb. Ez tényleg mind egy anyukához méltó.
2021. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
69%
Nem mi kezdtük, de ne zavarjon...
2021. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
14%

Sok a frissen érettségizett szakértő is. Látszik, hogy még nincs szeptember 😂 Igazatok van, jobb az a jelenléti oktatás, legalább végre eltakarodtok innen.


Talán 5 évvel vagyok idősebb nálatok (25 évesen) és nincs is pulyám, de pont az ilyen dedós, minden konfliktust túldramatizálós, végletekig baxakodós suttyó stílus miatt költöztem ki a koliból. Akkor azt mondtam, kinőttem, most inkább azt mondom, hogy kinőttem ÉS elegem van a fölösleges hisztitekből és provokációtokból. Ha túl sok a fölösleges energiátok, húzzatok dolgozni vagy sportolni, szálljatok ki más életéből lol

2021. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Nyugodj le utolsó . Árt a szépségednek.
2021. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!