Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ez a sok...

Titeket nem zavar ez a sok büdös, hajléktalan az utcán?

Figyelt kérdés

Pestre költöztem de azóta megbántam...nem hiszem el hogy nem tudok akár a Köruton,akár bármelyik aluljáron ugy átmenni hogy ne kelljen ezeket az embereket kerülgetnem...

Hogyan szokjam meg?? Budán nem volt ez anno.Mindig félek hogy elkapok tőlük vmi betegséget vagy nemtudom...


2010. máj. 12. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
egyem az igényes pofádat,költözz vissza budára.tudod a való élet ez,kisanyám...
2010. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
Szerencsére ritkán látom őket az autóm ablakából. Aki önhibán kívül lett az, azt sajnálom, de az alkesz, zülledékeket, akik még agresszívek is, na azokat megvetem.
2010. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:
a tbc-hez visszatérve,utána néztem,és Mo-n kötelező a védőoltás tbc ellen,még csecsemőkorban. Tehát attól nem kell félnünk,hogy elkapjuk,mert be vagyunk oltva. Ez legalább jó hír...
2010. okt. 5. 17:26
 74/75 anonim ***** válasza:
Akkor nézz utána annak is, hoyg mennyit ér azaz oltás. Asszem a who csinált olyan tesztet, hogy egy csoportot beoltottak, egyet nem, és azok közül még többen kapták el, akik be voltak oltva. Európában velünk együtt összesen 2-3 országban kötelező, sok helyen még az ajánlottakban sincs benne. Na meg, ugye a hajléktalan is megszületett valamikor és ő is be lett oltva nem?
2010. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:
azok között nem ér annyit az oltás,akik egyébként is nagyon rossz szociális,higiénés körülmények közt élnek pl.a hajléktalanok. Ők ezért kapják el.Hiába van beoltva. Ide tartoznak még a nagyon elmaradott szegény országok lakói is.
2010. okt. 7. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!