Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Németországban tényleg van...

Németországban tényleg van olyan országrész, ahol nem fürdenek naponta az emberek? És ha igen, akkor melyik rész?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h a rendes normális emberek se,nemcsak a romák,meg hajléktalanok,meg ilyenekre értem.
2009. nov. 22. 19:18
 81/100 A kérdező kommentje:
A kérdés abszolúte nem fake...Az első 4-5 hozzászóló még teljes mértékben a KÉRDÉSemre válaszolt,de amikor elkezdett mindneki b*szogatni,az marhára nem arra irányult,hogy fürdenek-e Németo-ban,vagy sem (amire kíváncsi voltam) hanem arra,h én mekkora hülye vagyok meg büdös.Én csak az igazat mondom,akit ez provokál,az magára vessen,engem is marhára provokál az itteni felfogás,éppen ezért tervezem,hogy elmenjek innen.(Persze nem csak emiatt.)Hogy nincs szagom,azt onnan tudom,h 1x u.tesómmal kipróbáltuk,h büdösek vagyunk-e,és egymáson éreztük volna,ha azok vagyunk.Sőt,anyukám is van olyan őszint,h ha büdös lennék,megmondaná.Erről ennyit.De ha szerintetek aki 2-3 napig nem zuhanyozik,az már egy büdös mocskos ember,hát akkor gondoljátok,én már az elején is leírtam,h tisztában vagyok az itteni felfogással.
2009. nov. 23. 09:57
 82/100 anonim ***** válasza:
93%
NE FÜRGYÉÉÉ LE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
74%

A napi többszöri fürdés/ zuhanyozás nemhogy hasznos, hanem egyenesen káros és felesleges! (hacsak nincs 40 fok) A fürdés során lemosod a bőröd védőrétegét, és mire újraképződne, már megint fürdesz. Ezt a tisztaságmániát csak a tusfürdőgyártó cégek gerjesztik...

Napi egyszer bőven elég fürdeni (én is így teszek), de sztem akkor sem dől össze a világ, ha vki csak kétnaponta csinálja.

2009. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
96%
Akkor se mondd,hogy nem büdös az a nő,aki mensi közbe nem zuhanyzik!!!!!!!!!!!
2009. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig igénytelennek tartottam magam, mert csak naponta egyszer fürödtem, és max 2x mostam fogat, hajat is csak heti 2x.

Ennek az időnek vége, mert kiderült, hogy ezzel tisztaság mániás vagyok. Mi több, van, hogy mensi alatt 2x megfürdök. Fúú az anyját... A ruháimat max 2-3x veszem fel, hetente mosom mindet. De gáz vagyok...

Egyébként hadd tegyek fel egy kérdést! Ha megvan a mensid, milyen gyakran cserélsz betétet vagy tampont? Ez komolyan érdekel...

2009. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:
100%
18:40!Szerintem nem akarjuk tudni!Lehet nem is használ semmit,csak ugy hagyja folyni,ha már nem mensizik akkor egyszer kimossa azt jól van :D :S Kb.ezt tudom elképzelni azok után amiket írt!
2009. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 A kérdező kommentje:

Betétet használok,és 2-3 óránként cserélem

Miért lennél igénytelen,ha napi 1x fürdesz hülye vagy?

2009. nov. 23. 19:17
 88/100 anonim ***** válasza:

mert a napi egyszeri fürdés az ALAP!

Nem azt mondom, hogy ez igénytelenség, hanem csak szimplán a MINIMUM.

véleményem szerint.

(perzse az a válaszoló nem igénytelen, hanem teljesen normális.:))

2009. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
91%
hát ha még tampont használnál, azt mondom egye kutya, bár méla undorral, de az hogy betétet, kifolyik, bűzölög fujj... előre sajnálom a leendő élettársad...
2009. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 A kérdező kommentje:

9:21 -én is így gondolom

Amúgy elmondtam már,h tudom,h az átlag magyar felfogás szerint a napi fürdés a "legalapabb minimum" és ha valaki nem teszi,az már "fúúúj ááá".Szóval nem kell kioktatni,a tényekkel tisztában vagyok,olvasnátok inkább el,amiket írkáltunk,ne ész nélkül irogassatok.

2009. nov. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!