Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Németországban tényleg van...

Németországban tényleg van olyan országrész, ahol nem fürdenek naponta az emberek? És ha igen, akkor melyik rész?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h a rendes normális emberek se,nemcsak a romák,meg hajléktalanok,meg ilyenekre értem.
2009. nov. 22. 19:18
 71/100 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs zuhany
2009. nov. 22. 22:54
 72/100 anonim ***** válasza:
86%

Itt nem arról van szó, hogy büdös vagy vagy sem, hanem az hogy KOSZOS! Ezt értsd a szó legkomolyabb értelmében. Lehet, hogy büszke vagy arra, hogy 3 naponta fürdesz, lehet büszke vagy arra, hogy lány létedre menstruációkor EGYÁLTALÁN nem fürdesz, arra, hogy hetente egyszer mosol hajat és arra, hogy szintén 3 naponta mosol fogat. Majd gondolj vissza ránk, amikor 20-30 évesen nem lesz ép fogad, ha nem tudsz majd gyereket szülni, mert a kórokozók ellepték a tested, ha tetvet találsz a hajadban.

Sétálj el egy kozmetikai áruházba és vásárolj magadnak egy arctisztító tonikot. Menj haza, este egy vattapamacsra tegyél rá egy keveset, majd tisztítsd meg vele az arcod, a nyakad, az állad és a füleid környékét. Akkor fogsz elundorodni, ha majd utána ránézel a vattára. Elképzelésed nincs, hogy mennyi szemét, kosz, baci ül le nem csak az arcodra, hanem a testedre csak azzal, hogy kimész az utcára.

Minden nap, ha kell kétszer lezuhanyzom, és minden este fürdés után(!) megtisztítom az arcom, a nyakam, a füleim és még úgy, hogy előtte fürödtem is rengeteg kosz jön le rólam. Sokszor nem elég a napi két fürdés sem. Lehet, hogy nem vagy büdös, de koszos az 100, hogy vagy. Főleg mensi idején nem bírom elképzelni, hogy egy lány ennyire igénytelen tud lenn. Akkor a legnagyobb a fertőzésveszély és a rendetlen tisztálkodással kiteszed a tested,a méhed a dzsuvának. Ne sírj majd ha nem lehet később gyereked... gratulálok

2009. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
72%

Tudod, már ez is sokat elárul a családod igényességéről : internet VAN, zuhany és melegvíz NINCS... :-P


Mond csak : mosogatni szoktatok???... Vagy azt is hetente 1x intézitek?... A ruháidat milyen gyakran mossátok?... Fehérneműt szoktál cserélni?...

2009. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 A kérdező kommentje:
Fehérneműt,pólót naponta cserélek,pólót pulcsit kb havonta mosunk,mosogatni naponta 1x szoktunk,nemi fertőzésem nem volt még,pedig 7éve menstruálok,gyereket nem akarok szülni,úgyh nem lennék elkeseredve,és egyébként semmilyen más fertőzésem,betegségem se volt már évek óta,nem tudom,mit vagytok úgy oda a baktériumokkal,én immunis vagyok rájuk.A rossz fogaim meg be vannak tömve.
2009. nov. 22. 23:05
 75/100 A kérdező kommentje:
helyesbítek: nadrágot és pulcsit
2009. nov. 22. 23:05
 76/100 anonim ***** válasza:
49%
sváb vagy ? :D
2009. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok,nem tudok róla,h vmi más nemzetiségű vér csörgedezne az ereimben:D De magyar állampolgár sztem már nem sokáig!
2009. nov. 22. 23:40
 78/100 anonim ***** válasza:
72%

jobb is, hogy elhagyod az országot, legalább nem rombolod a kis megmaradt országimázsunkat...


nekem volt egy szintén lány osztálytársam, aki olyan büdös volt mint egy blahás csöves. megadom a számát, vele kiélheted a nemfürdési hajlamaidat!

2009. nov. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 A kérdező kommentje:
Kösz,megy egyedül is:P
2009. nov. 23. 00:27
 80/100 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a kérdés abszulút provokatív céllal készült!Nem tudom elhinni,hogy van olyan igénytelen "nő" aki nem tisztálkodik a menstruáció ideje alatt!Mert rendben ne fürödjön mindennap(bár én nem tudnék csak 2-3 naponta fürdeni,nálam alap a napi tisztálkodás)na de ha mensizik valaki,akkor mossa már le az alvadt vért!!!Mert annak igenis van szaga,bármit is mondd a kérdező!Volt egy osztálytársunk aki eléggé büdös volt.Soha senki nem szólt neki...szóval kedves kérdező,attól,hogy nem mondják,igenis lehetsz büdös...csak remélni tudom,hogy fake a kérdés!!!
2009. nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!