Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Németországban tényleg van...

Németországban tényleg van olyan országrész, ahol nem fürdenek naponta az emberek? És ha igen, akkor melyik rész?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h a rendes normális emberek se,nemcsak a romák,meg hajléktalanok,meg ilyenekre értem.
2009. nov. 22. 19:18
 51/100 A kérdező kommentje:
Az a szerencse,h nem vagyok muszlim,és nem köveznek meg:D Amúgy nem gyakorlom a vallásom.
2009. nov. 22. 22:21
 52/100 anonim ***** válasza:
XDXDXD
2009. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim válasza:
55%
LOL! Hű, ez elég kamukérdés akkor. Vagy ha nem, akkor nem csodálom, hogy nem szeretsz mosakodni, ha baszod még MEGELVIZETEK SINCS!! De akkor megkérdezhetem, hogy internetre miből futja? Nyomotult.
2009. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
95%
Ez megdöbbentő!Én megbotránkoztam!Pasiként hetente egyszer mosok hajat, de ezért engem is meg szoktak szólni, 3 hetente az nagyon durva, főleg ha hosszú a hajad, nem bírom elképzelni hogy valaki ne fürödjön minden nap, ez igénytelenség.
2009. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
72%

Még melegvizetek sincs?!... 8-o

Miért nem azzal kezdted, hogy egy putriban laksz, akkor már senki nem csodálkozna, hogy ilyen igényed van a koszra...


Különben, jobb ha tudod : a német pasik egyenesen keresik a magyar nőket feleségnek, mert sokkal tisztábbak, mint a német nők, ráadásul háziasabbak és jobban főznek!


Úgyhogy te nem leszel "keresett" a német férfiak körében.


Mosdatlan, büdös nő ott is van épp elég!

2009. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 A kérdező kommentje:
hetente mosok hajat,és az a 3. pont volt... Értetlen hülye.Hogy melegvizünk miért nincs,az egy hosszú történet,de nem kamu kérdés.
2009. nov. 22. 22:30
 57/100 A kérdező kommentje:
Nem lakunk putriban,mióta van ott internet?:D Amúgy nem jönnek be az ápolt pasik,idegesítenek...Mostmár titeket olvasva egyre jobban idesít ez a tisztálkodás téma... Érdekes,már ott tartunk,h putriban lakom:D Ez egyre jobb,folytassuk ;) A végére mi lesz? Kiederül,h én tképpen Afrikában lakom és egy orrszarvútrágya-domb tetjéről laptopozok,vagy mi?:D Kirááály;)
2009. nov. 22. 22:33
 58/100 anonim ***** válasza:
36%
Ennyi hülye embert. Attól hogy nem fürdik minden nap még nem egy csöves igénytelen nő. Ismerek én is olyanokat akik 2-3 naponta fürödnek csak, nem látszik rajtuk egyáltalán. Mindenkinek magánügye hányszor fürdik.
2009. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
83%

Én nem értem miért kell piszkálni szegény kérdezőt.

Vannak igénytelen és büdös emberek! Vannak, akik putriban laknak, ahol melegvíz nincs, csak net! Vannak, akik mindenféle hülyeséget kitalálnal, hogy olyan húdenagyon okosnak vagy egyedinek látszanak!


Szegények, miért kell őket bántani?

Van így is épp elég bajuk!


Én inkább hálát adok Istennek, hogy nem tartozom közéjük!

2009. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
67%

Azon meg se lepődtem, hogy nem jönnek be az ápolt pasik!


Manapság az egyik legnagyobb divat szembemenni a mainstreammel, hogy egyedinek és okosnak látszunk!


Lásd atesiták, emosok és nemfürdők!

2009. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!