Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Németországban tényleg van...

Németországban tényleg van olyan országrész, ahol nem fürdenek naponta az emberek? És ha igen, akkor melyik rész?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h a rendes normális emberek se,nemcsak a romák,meg hajléktalanok,meg ilyenekre értem.
2009. nov. 22. 19:18
 21/100 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy elhidd már hogy nálunk mindenki naponta fürdik ha kell ha nem. Ezt csak azért mondják a legtöbben mert cikinek számít ha valaki csak 2-3 naponta zuhanyzik.
2009. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el,h nyáron is van,h 3 napig nem fürdök.(nálunk hűvös van nyáron a lakásban) És fogat mosni se szoktam naponta,csak annál ritkábban.És nyilván nem csak emiatt akarok Németo-ba költözni,hanem mert szeretem a német nyelvet,tetszik az az ország,sokat lehet keresni,stb okai is vannak,de ez egy jó pont nekem:D
2009. nov. 22. 21:19
 23/100 anonim ***** válasza:
94%
Én nem bírnám elviselni ha nem fürödhetnék lefekvés előtt. És nem a szagomtól, hanem hogy egyszerűen a megszokott esti fürdés elmaradt és koszosnak érzem magam, még ha egyébként egész nap a tv előtt tespedek és nem izzadok meg semmiben.Szóval számomra megdöbbentő, hogy vannak akik 3 naponta fürdenek. Tényleg meglepő!!!
2009. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
97%
nem mosol naponta fogat? a fürdés még oké, általános igénytelenség, de ez már undorító! napi 2szeri fogmosás elég minimum, és nem létezik, hogy nincs este-reggel két szabad perced. vagy kedvtelésből?
2009. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim ***** válasza:
86%

aztaaa.... hát csak ámulok és bámulok.

biztos én vagyok a tisztaságmániás bolond, de ha koszosnak érzem a fogamat, akkor azonnal megmosom, ha kell naponta 3x.

a fürdés pedig ugyanúgy hozzátartozik a mindennapjaimhoz mint az evés-ivás.

előfordul, h elalszom filmnézés közben, de akkor reggel az első utam a zuhanyzóba vezet. lesülne a bőr a képemről, ha mosdatlanul mennék emberek közé.

és az izzadtságszagú suttyóknak is lesülhetne már, mert onnantól h büdösen utcára megy valaki, az már nem magánügy... ennyi erővel a buszon simán odadurranthatnék a többi ember orra alá, ugyanúgy jogom van hozzá, mint a nemfürdéshez...ugye? :p

2009. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim ***** válasza:
97%

Én minden este lefekvés előtt fürdök, nem azért mert koszos lettem vagy ilyesmi, hanem mert felfrissülök, és utána az alvás is kellemesebb.

19f

2009. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 A kérdező kommentje:
Mondtam már,h én nem vagyok büdös.És ne gyertek azzal,h csak azért mondom,mert magamon nem érzem,nem lehet érezni rajtam.Nem vagyok büdös.A fogaimat se szoktam koszosnak érezni.És nem zavar,h igénytelen vagyok:)
2009. nov. 22. 21:45
 28/100 anonim ***** válasza:
92%
Az ember nem érzi a saját testszagát, csak ha már nagyon ergya. Szóval lehet, hogy te azt mondod, hogy nem vagy büdös, de inkább gondolj bele, hogy miért kerülnek az emberek.
2009. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
78%
Dobbenet!!!
2009. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kerülnek az emberek,ne mondj már ilyeneket,ha nem is ismersz...köszi:)
2009. nov. 22. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!