Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Németországban tényleg van...

Németországban tényleg van olyan országrész, ahol nem fürdenek naponta az emberek? És ha igen, akkor melyik rész?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h a rendes normális emberek se,nemcsak a romák,meg hajléktalanok,meg ilyenekre értem.
2009. nov. 22. 19:18
 31/100 A kérdező kommentje:
Teljesen normális ember vagyok,semmi különös nem látszik,érződik rajtam.Éppen erről beszéltem..A magyar ember tisztára ki van ettől borulva,itt írja mindenki,h "döbbenet" meg stb,itt szörnyülködik mindenki,mintha arról írnék,h kisfiúkat erőszakolok meg,vagy nem is tudom,milyen szörnyűséget csinálnék.Pedig nincsen ebben semmi rossz...
2009. nov. 22. 21:56
 32/100 anonim ***** válasza:
63%
Guszta lehet a lepedek a pofadban.Egy ertelmesebb srac zacskaba fog okadni miutam megcsokol.
2009. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim ***** válasza:
83%
Az arabok illetve a muzulmánok is midnennap furdenek, a korán előírja!!! Uh ez hulyeseg hogy csak a maygarok furdenek mindennap!!!
2009. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a németek alapból nem fürödnek... Igénytelenek... :D
2009. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:
86%

Részemről pedig komolyan visszataszító az aki nem képes legalább napi 1x megfurdeni.


Régen még a katonaságnál is kötelező volt lemosakodni lavórban derékig legalább, hideg vízben!!


Hova züllesztik már egyesek ezt az amúgy is szerencsétlen népet.

2009. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem:)Amiért azt írtam magamról,h nem fürdök csak 3 naponta,már mindenki úgy képzel el engem látatlanba,mint valami isten tudja milyen undorító büdös mocskos hajléktalan:D Hát nem,teljesen normális,átlag embernek nézek ki,akár elhiszitek,akár nem:)
2009. nov. 22. 22:06
 37/100 anonim ***** válasza:
100%
Az exem evekig elt kint Nemetorszagban.Tenyleg nem furodnek naponta.Meg ra neztek furcsan amikor o naponta zuhanyzott.
2009. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 A kérdező kommentje:
Hát mer a katonák naponta edzettek,meg futottak,gyalogoltak,a sárba kúsztak,még jó hogy lemossák magukról a koszt.De rajtam nincsen kosz.
2009. nov. 22. 22:07
 39/100 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy te ezt állítod magadról, de aki 3 naponta furdik 1x annak csupa zsír a füle a haja, meg az ágyéka is, nem beszélve a fitymád alatt vagy a csiklód körüli túrós fehér rétegről!!!
2009. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim válasza:
73%
Micsoda egy gusztustalan, igénytelen, ápolatlan undormány lehetsz. Megbocsáss, de erre nincsenek más jelzők. Nemhogy egy embernek, egy NŐNEK kell lennie annyi igényességnek, hogy naponta legalább egyszer lezuhanyozzon és kétszer fogat mosson. Főleg mikor menstruálsz nem mosdasz? Gondolj már bele, rajtad szárad az elhasznált vér? Ha használod egy kicsit az agyadat, rájöhetsz, hogy mekkora fertőzésveszélynek vagy -ilyenkor főleg- kitéve!! Gondolom szőrteleníteni sem szőrtelenítesz. Azon szárad csatakosra a vér? Valami kicsiny faluban laksz, ahol ez elfogadott? Nekem ugyan ne mondd, hogy normális vagy, mert nem vagy az. Ez egyszerűen gusztustalan. Kíváncsi vagyok arra a férfira, aki bármikor is megkíván egy ilyen lányt. Már ha létezik. De gondolom barátod sincs. Undorító.
2009. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!