Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Németországban tényleg van...

Németországban tényleg van olyan országrész, ahol nem fürdenek naponta az emberek? És ha igen, akkor melyik rész?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h a rendes normális emberek se,nemcsak a romák,meg hajléktalanok,meg ilyenekre értem.
2009. nov. 22. 19:18
 61/100 anonim ***** válasza:
96%

"...Az arabok illetve a muzulmánok is midnennap furdenek, a korán előírja!!! Uh ez hulyeseg hogy csak a maygarok furdenek mindennap!!!..."


Bocsi, ezt kijavítanám : a muszlimok naponta 5x mossák meg a kezüket, arcukat, szájukat, lábukat (rituálisan többször öblítve), mert naponta 5x imádkoznak és a vallásuk minden imádkozás előtt előírja az alapos tisztálkodást!


Egyiptomban éltem 1 évig, a saját szememmel láttam, hogy ezt szigorúan betartják!


SŐT : W.C. használat után alulról megmosakodnak, nem pedig papírral maszatolgatnak, mint az európaiak...


Vidéken azt is láttam, hogy a galabijájukat (vászonból készült hosszú ingszerű ruha) NAPONTA kimossák!!!

Még a legutolsó arab parasztnak is van igénye rá, hogy tiszta legyen és tiszta ruhát vegyen fel NAPONTA!

2009. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 A kérdező kommentje:

Ja,ez is egy jó út lesz:D Hogy divatból csinálom!! :D Na bazz,erre nem is gondoltam :DDD Jöhet még,jót szórakozok az öteletiteken:D Nagyon kreatív,ötletes emberek vagytok,jó fantáziával,gratula nektek:)

Aláírás:Egy undorító büdös mocskos csaj :D

2009. nov. 22. 22:40
 63/100 anonim ***** válasza:
86%

Nos, én többször éltem már hosszabb-rövidebb ideig nemzetközi környezetben, és eleinte számomra is megdöbbentő volt, h szinte csak a magyarok fürdenek következetesen minden nap. De aztán láttam, h akkor sincs semmi, ha 2-3 naponta fürdik az ember, a többiek is áplotak voltak, és egyáltalán nem büdösek.

Ma már én is úgy csinálom, hogy a kényesebb részeket minden nap megmosom, de a többit csak ritkábban. Ez nekem nagyon bevált, mert érzékeny a bőröm, és nem bírta a napi fürdést, nagyon kiszáradt.

2009. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
53%

Nyilvánvaló, hogy divatból csinálod!


Különben nem írtad volna ki ezt a kérdést, és nem szórakoznál most ilyen jól az "egyediségeden" és azon, hogy milyen hülye a többség, hogy naponta fürdik, Te meg mennyire okos vagy!

2009. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
84%

Az igazság inkább az lehet, hogy az ápolt, normális pasik téged messzire elkerülnek... :-P


Nem csodálkozom, ha ideges leszel, mikor azok ájuldoznak körülötted, főleg mikor a 3 napos menstruációs erjedt vérszagot megérzik, az mellbevágó lehet!...

(Anyukád nem magyarázta el, hogy ilyenkor gyakrabban kellene tisztálkodnod?)

2009. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 A kérdező kommentje:
Képzelhetitek mennyire divatos figura vagyok :D Tiszta trendy menő vagyok! :D Jó ötlet,mosmá holnap suliba mindenkinek elmondom,h nem szoktam fürdeni csak 3 naponta,és én leszek a suli legmenőbb csaja:D Új divatirányzat!! Nagyobb táborom lesz,mint az emosok!! BMM-klubb über alles!! Büdös Mocskos Mosdatlan -klubb jeeee :)
2009. nov. 22. 22:45
 67/100 A kérdező kommentje:
Nem szoktak ájuldozni körülöttem:D
2009. nov. 22. 22:47
 68/100 anonim ***** válasza:
41%

Vagy szimplán hülyének néznek:)!


Bár ezzel egyedi lehetsz!

Pont mintha befestenéd kékre a hajad, fültágítót hordanál, lenne három piercing az orrodban stb.! Csak ezekkel sajna talán nem engednének be a suliba, így a nemfürdés jó megoldás!


Csak ne felejtsd el elkülöníteni ezt a divatirányzatodat, a cigányoktól:)!

Tudod, a cigányok nemfürdő pózerek!

2009. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 A kérdező kommentje:
Amúgy veszitek az adást,h miről beszélek? Három NAPRÓL,nem három HÓNAPRÓL... Vagy nemtom,kb úgy álltok hozzá,mintha évekig nem fürdenék,vagy nem is tudom:D
2009. nov. 22. 22:53
 70/100 anonim ***** válasza:
79%

"...Ma már én is úgy csinálom, hogy a kényesebb részeket minden nap megmosom, de a többit csak ritkábban..."


Ezt egyszer már én is kipróbáltam, hátha időt lehet vele spórolni...

De rájöttem, hogy sokkal tovább tart külön-külön megmosni a hónaljam, nyakam, lábam, stb, mintha lezuhanyozom!


A zuhanyozás törölközéssel együtt nekem 10 percig tart és máris felfrissültem! (Dörzsis szivacsra tusfürdőt öntök, ezzel végigdörzsölöm magam és leöblítem a zuhannyal.)


Felpezsdül a vérkeringésem, megszabadul a bőröm az elhalt hámsejtektől, kifejezetten frissítő és pezsdítő érzés! :D


Én este és reggel is zuhanyzom, el sem tudnám másképp képzelni az életem!

2009. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!