Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Németországban tényleg van...

Németországban tényleg van olyan országrész, ahol nem fürdenek naponta az emberek? És ha igen, akkor melyik rész?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h a rendes normális emberek se,nemcsak a romák,meg hajléktalanok,meg ilyenekre értem.
2009. nov. 22. 19:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
59%
nemtudom :/ .. de szerintem a napi 1 az gyárilag szokás minden embernek. bár én kétszer szoktam este fürdök, reggel tusolok én ezt így szoktam meg nekem ez a természetes nem tudnék ezen változtatni. nyílván vannak olyan emberek akik a kétnaponta egyet szokták meg és számukra az a természetes. de azért a heti 1 az abszurdum
2009. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 A kérdező kommentje:
De én nem heti 1x fürdök
2009. nov. 24. 17:12
 93/100 anonim ***** válasza:
88%
... végigolvastam a hülyeségeket, és én hozzátenném, h engem mensi alatt napi két zuhanyzással is zavar a testem szaga... nem izzadság, nem rohad meg a vér a lábaim között, tampont használok, de ilyenkor az egész testnek más a szaga.. minden nőnél... ne magyarázd már meg, hogy nem vagy büdös akkor... úristen..
2009. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
91%

Én németországban élek 6 éve,és mindennap fürdök vagy zuhanyzok.A párom osztrák de 22 éve itt él és mégis zuhanyzik minden egyes nap.

És igen vannak itt is emberek akik nem fürödnek minden nap,de nem ez az egyetlen ország ahol így van.Mindenhol vannak a világon olyan emberek akik nem akarnak-szeretnek vagy tudja Isten mi okból nem fürdenek.De a fogmosást kihagyni egy nap is,hát az szerintem elég undorító,és nem zuhanyozni amikor mensid van......Hát ne haragudj de az még undorítóbb.Nem akartalak megbántani,de ez az én véleményem.És itt nem a tisztaságmániáról van szó hanem az alap dolgokról.

2010. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig jót röhögök a kérdezőn :D
2010. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
8%
Hát szerintem mindenki azért mondja hogy én minden nap fürdök, mert cikinek érzi ha nem... Én sem fürdök minden nap, ez van, soha nem mondták rám hogy büdös vagyok, nem is értem ezen mit kell problémázni. Ha meg nem mos valaki fogat ott rágó. :D lehet egyszerűen is élni... Nem értem mért spilázza mindenki túl ezt a higiéniai szarságot. És ha nem fürdik valaki minden nap 5x, akkor mi van. Úgyse tudja meg senki... És nyílván senki nem reklámozza hogy hát én nem fürök minden nap, akkor meg mégis ki tudná meg? ? Szerintem tök mindegy ki mikor fürdik, a lényeg hogy legyen eredeti egy ember, azt csá. Mindenki annyira bonyolultan vesz mindent... Én támogatom a kérdés íróját. (habár szmély szerint rühellem németországot, hitler miatt... :/ ) Ha valakinek finom illata van nem mind1 mikor fürik? Mert szerintem igen. A finom illatot pedig meg lehet oldani parfümmel :D
2010. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
Az előzőnek: nem azért kell fürdeni, hogy másoknak teccünk, hanem azért, hogy a kosztól ne legyünk betegek. Egyébként abban igazad van, hogy a higiénia kérdése manapság erősen eltúlzott. Ha nem vagy túl koszos, izzadt, akkor elég kétnaponta fürdeni. Sőt, mondjak valamit? Én már egy hónapja men mostam fogat, csak kiöblítem a szám, és a lepedéket kaparom le finoman a nyelvemről. Ez komoly. Egyáltalán nics rossz lehelletem, a fogaim fehérebbek, mint valaha, és a fogínyvérzésem is megszűnt. Szerintem a fogkrémekben található vegyianyagok több kárt okaoznak, mint hasznot, a legjobb tisztító-fertőtlenítő a nyálunk!
2010. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:

Én kb. 5 naponta tusolok,és nem vagyok büdös!! Hajat kb. 8-9 naponta mosok. A köztes időben meg intim törlőkendő( nemi szerv és hónalj). Mondjuk menzesz az más,mert akkor naponta szoktam ott lemosni.

Utolsónak: azért ez a fogmosás dolog durva amit írsz!! Főleg ha édeset is eszel,nem félsz h kilyukadnak a fogaid??

2011. okt. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha édeset, vagy olyat eszek, ami nagyon megtapad a fogakon, akkor kiöblítem a számat egy korty vízzel. Eddig még nem vettem észre romlást a fogaimon, sőt, mintha szebbek lennének.
2011. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
hát...nem irigylem a párodat, mikor megcsókol :S :D
2011. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!