Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Németországban tényleg van...

Németországban tényleg van olyan országrész, ahol nem fürdenek naponta az emberek? És ha igen, akkor melyik rész?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h a rendes normális emberek se,nemcsak a romák,meg hajléktalanok,meg ilyenekre értem.
2009. nov. 22. 19:18
 11/100 anonim ***** válasza:
72%

szerintem azßért jellemzö ez a magyarokra, mert nem akarnak koszosan az ágyba menni, így kevesebbet kell mosni az ágynemüt,és nem kopik annyira. vagy is régenm mikor még nem volt 10 ágynemü a szekrénybe hanem mondjuk csak egy volt,az is fehér és azt is kézzel kellett kimosni, akkor azért annyira nem volt jó állandóan cserélgetni.


Plussz otthon annyira nincs lebetonozva semmi, léptem nyomon sár és por, így a lakásba is könnyeben koszosodsz.

bárhova költözhetsz mindnehol kevesebbet mosakszanak mint otthon.

2009. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 A kérdező kommentje:
Ez tök jó :)
2009. nov. 22. 20:10
 13/100 anonim ***** válasza:
97%

Nyáron szigorúan minden nap zuhanyzok.

A másik három évszakban is fürdök/zuhanyzok minden nap. De néha előfordul, hogy nagyon fáradt vagyok, nem voltam sehol és nem vagyok büdös, akkor kihagyok egy napot. De ez nincs sűrűn.


De az, aki csak 3 naponta fürdik és a köztes napokon nem mossa meg az intim részét, lábfejét és a hónalját, na az szerintem már igénytelenség.

2009. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
97%

hát, én szeretek minden nap tisztán lefeküdni. Én spec 3 naponta mosom a hajam is. És nem várom meg, míg büdös leszek, mert egy hét után se lennék büdös, csak egyszerűen tényleg jobb úgy a közérzetem. De ez privát vélemény:)

L15

2009. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
50%

ne buzdítsd már igénytelenségre az embereket!


gondolj csak bele, most télen pl. egész nap ugyanabban a ruhában vagy, termel a test váladékot középen, a lábad beleizzad a zokniba, egész nap alig kap levegőt a lábad, a felsőtested. nem fürdenél egy nap?

most ha 1 évig nem lennél büdös 1 évig nem fürdenél?

én amikor nagyon fáradt vagyok és nincs erőm kimenni tusolni (ami nagyon ritkán van), nem tudok addig elaludni, amíg le nem tusoltam.

igényesség, tisztaság érzése..mond ez neked valamit?

egyébként fiú vagy lány vagy? ha lány, akkor se fürdesz mindennap, ha menstruálsz?

2009. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
91%

a mindennapos fürdés mostanában lett divat. szüleim mesélték, hogy az ő fiatalkorukban nem számított húúúdeigénytelennek, ha nem fürdesz naponta, mindenki hetente párszor fürdött, köztes napokon pedig mosakodott, és nem volt probléma, nem voltak büdösek és a bőrük sem száradt ki.

például én sem fürdök mindennap, csak nyáron.

2009. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
86%

A barátnőm már 10 éve él Németországban, Nürnbergben...


Ő egyszerűen ki van bukva tőle, hogy a német nők mennyire tramplik, kicsit sem foglalkoznak azzal, hogy szőrtelenítsenek, vígan járkálnak szőrös lábakkal, dús hónaljszőrökkel... :-P


Ő is azt mondja, hogy tuti nem fürdenek naponta, mert totál izzadságszagúak, a ruhájuk tisztaságára sem nagyon figyelnek...


Mivel neki is 2 kisgyereke van, legjobban azon van kiakadva, hogy a gyerekeket sem fürdetik rendesen és totál koszos ruhákban viszik őket az óvodába!!! :-[


Itt Mo-on sem mindenki tisztálkodik rendesen, nyáron itt is lehet ájuldozni a metrón némelyek izzadság szagától, de én tuti nem bírnám ki olyan országban, ahol a többség mosdatlan!

2009. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
71%

Én 18 évig éltem Németországban, pontosabban délen, Bajorországban és valóban igaz, h ritkán fürdenek, általában olyan 3 naponta, de van aki egy héten csak egyszer, napi fehérneműcsere stb. vagy a fogmosás sem olyan napi rutinfeladat nekik, mint nekünk.Összességében azt gondolom, h habár a közterületek, házak nagyon rendben vannak ott, önmagukra eléggé igénytelenek.Mellesleg szinte betegesen spórolnak mindenen, így a vízzel is, ha kicsit büdösek, nem gáz , lényeg h spóroltak valamin :DD

Amúgy nem értem, azért akarsz odaköltözni, mert zavar, h itt az emberek higiénikusabbak?? lol Én nem tudom, de én nem tudnám elképzelni, h ne fürödjek le minden nap, nem érezném jól magam.Komolyan, nem hiszem el , h pl. nyáron 3 napig nem fürdesz :D

2009. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:
61%
Igen Magyarországon is vannak magyarok akik kedvtelésből lecigányozzák a normális romát,és ők heti 1x ha fürdenek...borzasztó
2009. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 A kérdező kommentje:
20:46 ki a fenét buzdítottam én,h ne fürödjön?? oO Szerintem senki nem fog mostantól azért elkezdeni nem fürödni naponta,mer én itt a gyakorikérdeseken azt írkáltam,h szerintem nem kell naponta... Na de mind1. Egyébként én akkoris tisztának érzem magam,ha 4 napja nem fürödtem.És mikor megfürdök,semmivel se érzem magam jobban utána,mint előtte.Lány vagyok,és amikor lány vagyok,akkor meg végképp nem fürdök,mikor menstruálok,mert nem szeretek fürdeni olyankor.És mielőtt nekemtámadnátok a higiénás szabályaitokkal,közlöm:sose szoktam beteg lenni...
2009. nov. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!