Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tegyük tisztába; milyen...

Tegyük tisztába; milyen bizonyítékok léteznek Isten létezésére, amik ezt igazolják???

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 05:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
68%

"Isten neked nem jelentette ki magát, pedig kérted."

Igen, kértem.

Méghozzá azt kértem tőle, hogy ne jelet adjon, azt én nem értem, hanem bizonyosságot.

Azt, hogy mit, és hogyan, ő dönti el.

Ez ugye egy ima volt a számára.

Nem adott semmit, azóta sem. Még csak olyat se, amire gyanakodhatnék, hogy istenhez kapcsolódó dolog.


Ez így viszont teljesen értelmetlen. Ha majd a halálom előtt 5 perccel meg is találom őt esetleg, akkor már nem élhetek olyan életet, amilyet ő szeretne.

2021. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
17%

Az csak most tűnhet úgy, hogy az ilyen gyilkosok mint Hitler Sztalin Mengele stb a bűntetteik miatt nem lettek felelősségre vonva és vígan lezárták az életüket. Minden egyes emberi tett meg lesz ítélve, ahogy le van írva. Hogy is lehet azt gondolni, hogy a tetteknek nincs következménye? Ez nekem felfoghatatlan. Akkor ha nem látja senki azt csinálhatok amit akarok, akár másokkal is? Mert vannak cimboráim akik befolyásos emberek és eltusolják nekem. Ez nem így működik.

Az evolúciót minden normális ember tagadja, csak a saját vélemény nélküli birkák hisznek benne vakon. Bocsi ez személyeskedés volt, de ez van. Ha volt egy átmeneti faj a hüllő és a madár között, aminek még csak csökönyös szárnyai meg kevés tolla volt, de már menni nemtudott rendesen mivel az első lábai helyén vannak azok a csökevényes szervek, akkor ez a lény hogy tudna túlélni? Ma is születnek az állatoknak beteg, fogyatékos utódaik. Ezek NEM élik meg a felnőtt kort. Ezzel asszem nem lehet vitatkozni. Egy ilyen félfajzat sem tudott volna tovább fejlődni sem szaporodni, ez lehetetlenség. Tehát egy egysejtűtől lehetetlenség eljutni az emberig, végtelen idő alatt se menne végbe ez a dolog!

2021. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
75%
62: szegény valláskárosult :)
2021. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
76%
Rosszul nézed az evoluciót 62es. Hüllők és madaraknak olyan közös őse lehetett mint az embernek és a kardfogú tigrisnek a legelején, 1 patkány méretű kis rágcsáló féleség. Semelyikre sem hasonlitott még is 2 vagy több ezer faj lett belőle. A faj jellegzetességei utólag alakulnak ki amit még alakit a környezet is.
2021. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

"Minden egyes emberi tett meg lesz ítélve, ahogy le van írva."

Na, EZT kellene bizonyítani.


"Ez nem így működik."

A vágyaidban.


"Ha volt egy átmeneti faj a hüllő és a madár között, aminek még csak csökönyös szárnyai meg kevés tolla volt, de már menni nemtudott rendesen mivel az első lábai helyén vannak azok a csökevényes szervek, akkor ez a lény hogy tudna túlélni?"

Te ugye teljesen hülye vagy?

Leírtak már egy csomó ilyen átmeneti állatot. Van olyan félig madár, félig hüllő, amelyiknek pl. mind a 4 lába szárny volt, csak még elég gyenge, de már valahogyan tudott repülni vele, legalább siklani, és persze járni is.

Egy csomó átmeneti faj él ma is. Csak ugye ne várd, hogy 5 perc alatt meglegyen az átmenet még hiányzó része.

De mondjuk csak egy dolog: az ősmadárnak az egyik ujja még nem tagozódott be a szárnyába, egy karma volt az ujja végén, tudott kézzel kapaszkodni - és még fogai voltak. Ez is egy átmenet.


Ja, amúgy volt jó pár tollas dinó, amelyik még egyáltalán nem tudott repülni. A toll régebbi találmány, mint a szárny. Gondoltad volna, hogy eredetileg nem repülésre alakult ki, hanem hőszigetelésre?

2021. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
0%

Na, EZT kellene bizonyítani

Ez bizonyítva is lesz, és akkor már sajnos késő lesz egyeseknek észbekapni. Be is fejezem ezzel, mert írhatok akármit csak lepontozást kapok, meg hablatyolásokat, amiket a mai világ szemellenzővel követ, pedig csak kicsit kellene megerőltetni magatokat hogy rájöjjetek: ezek alaptalan elméletek.

Menjetek be a szoros kapun. Mert tágas az a kapu és széles az az út, a mely a veszedelemre visz, és sokan vannak, a kik azon járnak.

Mert szoros az a kapu és keskeny az az út, a mely az életre visz, és kevesen vannak, a kik megtalálják azt.

2021. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként érdekes amúgy, hogy a Linné még régi természetfilozófiai alapvetéseket figyelembevéve alkotta meg a taxonómiát (ld. Wilkins: Species, 2009).


Érdekes, hogy még mindig használják a rendszertant Darwin ellenére is.

2021. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%

" bizonyítva is lesz"

Rendben. Térjünk vissza rá akkor, amikor már megvan a bizonyítás.


"és akkor már sajnos késő lesz egyeseknek észbekapni."

Én úgy halottam, hogy ott az igaz embereket választják el a gonoszaktól, hazugoktól. Szerintem még idejében gondolkozz el, hogy te melyik oldalon szeretnél állni.

Már persze akkor, ha TÉNYLEG hiszel ebben, mert egyelőre nem úgy viselkedsz.


"Be is fejezem ezzel, mert írhatok akármit csak lepontozást kapok, meg hablatyolásokat"

ja: mindenki szembe megy veled az autópályán.

igazából te egy lángeszű próféta vagy, aki az igazságot jöttél le hirdetni az égből, nem?

2021. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 Blackice75 ***** válasza:
13%

Miért hitetitek egymást ostobaságokkal ?

A Teremtőnk felnyitja a szemét a látásra, és körülmetéli a fülét a hallásra minenkinek, aki tiszta, igaz szivből keresi Őt, és meg akarja ismerni az igazságot!

Ahhoz hogy ilyen legyél , ki kell törölni magadból.mindent amit a világ súlykólt, programozott beléd.

Nem tudsz közel kerülni hozzá, és nem ismerheted meg , ha bármilyen világi vallási, egyházi szemszögből teszed!!!

Semmilyen vilagi elméleti , filozófiai értelemben nem ismerhető meg az Atya!!!

Felejtsd el a kereszténységet is és minden vallást ami létezik, egyik sem a Terentőt képviseli.

Ha ezt meg tudod tenni, akkor tudod majd megnyitni a szívedet és az elmédet az Atya szavának befogadására és megértésére!

2021. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

#69, erről már beszéltünk.

Nem mond semmit, nem válaszol semmit, hiába kéred.

2021. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!