Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimok mit válaszolnak a...

A muszlimok mit válaszolnak a keresztény kijelentésre?

Figyelt kérdés

A keresztény propaganda az alábbi videóban azt igyekszik bizonyítani, hogy a Bibliában tudományos kijelentések vannak.


Ellenpéldaként a Koránt is hozza, miszerint a nap lenyugszik egy iszapos tóban (Szúra 18,86), és hogy a hadísz is sok mítoszt

tartalmaz - videóban 2:13-18 között.


Egyébként nyilvánvaló, hogy neoprotestánsok műve a videó, tehát nem minden kereszténynek van köze hozzá.


Link: [link]


2021. okt. 3. 10:51
 51/106 anonim ***** válasza:
100%

"Az eddigi 5 oldalon pont erről volt szó hogy az élőlények a földben anyagából lettek megteremtve."

Csak épp onnantól hogy az érveidet magad ellen fordítottam, azzal hogy a föld szót disznóra cseréltem, mar csak a mellebeszéles megy tőled. Vajon miért?

Te írtad: "a disznó is ugyanazokból az elemekből épül fel mint az ember, de ez nem azt jelenti hogy az ember disznóból lett teremtve"

Ha a disznó szót földre cseréljük, akkor miért hazudtolod meg egyből az előbbi mondatod, hm?

2021. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:
0%

"Lol :D Komolyan már csak annyi telik tőled hogy ennyire nyilvánvalóan hamis állításokkal kötekszel?

Az alólad is egyenlő a belőleddel, mi?"


Kíváncsi vagyok milyen mélyre süllyedtek még. Az már eddig is egyértelmű volt hogy hazudoztok, szándékosan szó szerint veszitek ami szimbolikus, és tudományos tényeket tagadtok. Leírtam hogy a légkörben lévő anyagok is eredetileg a földből származnak. Kezdetben nem is volt légkör csak egy izzó közetgömb, aminek a felszíne megszilárdult, a légkör pedig a Föld még forró belsejéből származó anyagok gáznemű formában. Tehát a föld alól az ugyanaz mint a földből.



"Tehát csak összevissza kamuztál, hisz az égvilagon semmit nem tudsz felmutatni ami igazolná az állításaid. Ezt a vitát is gyorsan elbuktad :)"


Ha értelmi fogyatékos vagy és ezért nem látod hogy a felsoroltak a földet szimbolizálják az más. Egyébként egy átlag értelmi képességű ember egyből megérti hogy a földről van szó, azt pedig már egy jóideje tudjuk hogy az élőlények a földben található elemekből épülnek fel.

2021. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát a föld alól az ugyanaz mint a földből."

A -ból,-ből rag azt jelenti, hogy az adott dologból. Az alól pedig azt, hogy NEM az adott dologból, hanem abból, ami alatta van. Szóval nem ugyanazt jelentik.

Gondolom te is érzed hogy mennyire elbuktad ezt a vitát ha már tényleg csak azzal tudsz érvelni hogy a nyelvtant próbálod megerőszakolni...


" a felsoroltak a földet szimbolizálják"

Ha ez egy olyan nyilvánvaló tény, akkor bizonyítható kéne legyen. Akkor mire vársz, hol a bizonyíték?

2021. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván úgy fogalmaz, hogy minden kor embere megértse. Nyilván a középkori ember nem tudja mik azok a földben található elemek."

De a kettő totálisan különböző, egyáltalán nem mindegy. Tehát meg tudod mondani, hogy pontosan hogy fogalmaz?

2021. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:
0%

"Csak épp onnantól hogy az érveidet magad ellen fordítottam, azzal hogy a föld szót disznóra cseréltem, mar csak a mellebeszéles megy tőled. Vajon miért?"


Szerintem azért gondolod mellébeszélésnek mert az értelmi szintedet meghaladja ez a téma.



"Te írtad: "a disznó is ugyanazokból az elemekből épül fel mint az ember, de ez nem azt jelenti hogy az ember disznóból lett teremtve"

Ha a disznó szót földre cseréljük, akkor miért hazudtolod meg egyből az előbbi mondatod, hm?"


Szerintem te már magad sem tudod miről beszélsz csak ész nélkül próbálsz kötekedni. Az ember és a disznó is a földben megtalálható elemekből épül fel. Ez tudományos tény. Szerinted a disznónak van bármi köze az ember kialakulásához? :)

2021. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim ***** válasza:
94%

"Az ember és a disznó is a földben megtalálható elemekből épül fel."

Nem. Megtalálhatóak bennük ugyanazok az elemek. Ettől még egyik sem a másikból épül fel. Érdekes módon ezt a disznó és ember esetében felfogod, de amint a föld kerül szóba, már átmész fanatikusba, és onnantól képtelen vagy a logikus gondolkodásra, és nem fogod fel hogy még mindig ugyanarról a logikai ostobaságról van szó.

2021. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim ***** válasza:
0%

"Nem. Megtalálhatóak bennük ugyanazok az elemek. Ettől még egyik sem a másikból épül fel. Érdekes módon ezt a disznó és ember esetében felfogod, de amint a föld kerül szóba, már átmész fanatikusba, és onnantól képtelen vagy a logikus gondolkodásra, és nem fogod fel hogy még mindig ugyanarról a logikai ostobaságról van szó."


Te beszélsz logikus gondolkodásról? :) A disznónak semmi köze az ember kialakulásához a földnek és a benne található elemeknek viszont nagyon is van. Konkrétan a földben található elemekből épül fel az ember.

2021. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
100%

"Konkrétan a földben található elemekből épül fel az ember."

Amit bizonyít is valami, vagy még mindig csak a levegőbe beszélsz?

2021. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 anonim ***** válasza:
48%

"Amit bizonyít is valami, vagy még mindig csak a levegőbe beszélsz?"


Mivel már tudományos tény hogy milyen elemekből épül fel az ember és az is hogy ezek megtalálhatóak a földben, igen, bizonyít is valami :)

2021. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudomános tény, akkor linkeld a tudományos bizonyítékot!
2021. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!