Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mióta van harangszó a kereszté...

Mióta van harangszó a keresztényeknél ? Mióta vannak harangok a templomaitokban ? Mohammed próféta (béke legyen Vele) életében már voltak ?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

#59

Akkor azért harapott meg, mert dzsinnit érzékelt a közelben, s nem a fekete nyúl maga volt az?

2022. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 A kérdező kommentje:
#61: A legvalószínűbb az hogy azt hitte a kezed valami ennivaló és ráharapott.
2022. júl. 14. 19:26
 63/78 anonim ***** válasza:
48%

"Szóval légy szíves ne legyenek illúzióid, mert kellően koszos állat a macska is, ha ez a szempont."


Hiába eröltetted. Mindkettő állat így nyilván koszos, de a kutya egyértelműen koszosabb. A kutya egyből odamegy minden döglött állathoz, simán fetreng az ürülékben stb. A macskának egyébként gyógyító tulajdonsága is van. Mielőtt rávágnád hogy ez is babona, nem az hanem tudományos tény. Néhány hete láttam egy dok filmet a natgeon. Mikor dorombolnak olyan frekvencián teszik hogy azzal gyógyítják magukat és emberekre is jótékony hatással van.



"Azt írja, minden fekete kutyát meg kell ölni és rá is kérdeznek miért és az a választ, hogy mert a fekete kutya ördög. Szóval hagyjuk ezt."


Kezdjük ott hogy ez nem is hiteles hadisz. Olyan is van ami szerint az összes kutyát meg kell ölni. Ezek teljesen hiteltelen hadiszok. Az egész muszlim világban tartanak kutyát, akár feketét is de nem házban vagy lakásban.

2022. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
22%

"Akkor azért harapott meg, mert dzsinnit érzékelt a közelben, s nem a fekete nyúl maga volt az?"


Szerintem inkább azért harapott meg téged mert rosszul bántál vele. Egy minimális intellegencia azért nyulak tartásához is szükséges.

2022. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:
Amúgy a nyúlnak ne rakd a szájához a kezedet ez alap. Valójában egy közönséges rágcsáló állat, amelyik minden módon igyekszik koptatni a fogait.
2022. júl. 14. 19:39
 66/78 anonim ***** válasza:

#62

Elég sok nyulat tartottam, azért annyira ismerem őket, hogy az emberi kezet nem hiszik ételnek, mivel nem kedvencként voltak, hanem tenyésztésre.


#64

Akkor te jobb ha nem tartasz, mert beléd nem szorult intelligencia, nem voltál jelen egy ész osztásnál sem.

2022. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:

#66: Bak nyúlnak biztos nem tenném a kezem a szája elé.


Egyébként nem hagyhatnánk abba ezt ?

2022. júl. 14. 19:53
 68/78 anonim ***** válasza:
48%

"Akkor te jobb ha nem tartasz, mert beléd nem szorult intelligencia, nem voltál jelen egy ész osztásnál sem."


Én egyáltalán nem tartok háziállatot kedvtelésből. Téged pedig gondokság alá kellene helyezni, amilyen észlény vagy.

2022. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
66%

#67

De, bármikor. Kérd meg rá a félkegyelmű agresszív kismalac hittársad :)

2022. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

"Mert egy tipikus hazug keresztény vagy. Például pont a covid kapcsán jelent meg egy cikk hogy például a böjt erősíti az immunrendszert."


Miért is vagyok hazug keresztény? Mert lemertem írni, hogy az egyik muszlim társad több, mint egy hónapig volt beteg, mert legyengült a szervezete az idei böjtöttökben? Ha neked valami nem teszik, akkor arra rögtön az a reakció, hogy támadsz és elkezded hazugnak nevezni a másikat.

Figyelj, felőlem szomjaztathatod magadat a kánikulában és ráfoghatod, hogy az egészséges. A macskákat is nyalogathatod, mert tisztább állat, mint a kutya. Mindenki úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja...


"Mielőtt rávágnád hogy ez is babona, nem az hanem tudományos tény. Néhány hete láttam egy dok filmet a natgeon. Mikor dorombolnak olyan frekvencián teszik hogy azzal gyógyítják magukat és emberekre is jótékony hatással van."

Tök jó, akkor a macskák meg biztos az angyalok hírnökei. Minden házba kell egy macska, mert akkor mindig lesz angyal a házban. Ilyen hádísz nincs? Miért nincs? Pedig a logika ezt diktálná. A kutyák koszosak és még ha feketék is, akkor démonok. A macskák dorombolnak és ha még fehérek is, akkor meg biztos angyalok.


"Kezdjük ott hogy ez nem is hiteles hadisz. Olyan is van ami szerint az összes kutyát meg kell ölni. Ezek teljesen hiteltelen hadiszok."

Komolyan kérdezem, áruljátok már mitől lesz hiteles egy hádísz, ha nem attól, hogy a muszlim szakértők hitelesnek nyilvánítják? Mitől lesz a csengős hádísz hiteles, a kutyás meg nem? Mert az egyik tetszik a másik meg nem? Akkor ezek szerint az iszlám mégis csak lego vallás? Komolyan nem érem fel ésszel, hogy Abdulláht a csengők foglalkoztatják, a másik válaszoló meg csípőből nevez szintén hiteles hádíszokat hamisnak. Most akkor hogy van ez? Ennyi erővel Abdullah hádíszai is hamisak, mert a Korán alapján semmi sem bizonyítja a hitelességüket.


"#66: Bak nyúlnak biztos nem tenném a kezem a szája elé.

Egyébként nem hagyhatnánk abba ezt ?"

Abdullah én jelzem, hogy abbahagytam volna, ha a hittársad nem lenne egy primitív, aki azzal kezdte a szövegét, hogy hazugnak nevezett. Szóval állítsd le ezt a bunkót és akkor nem lesz gond. Az összes kérdés rendszerint miatta mérgesedik el.

Mindegy, én befejezem. Megállapítottuk, hogy csengettyűkről van szó. Valószínűleg a pogány szokás ellen lett túlmisztifikálva, ennyi. Továbbra is azt mondom, hogy ne vegyétek túl komolyan ezeket a hádíszokat. Ennyi erővel, amellett a macska mellett meg gonosz dzsinek lépdelnek, amelyik nyakában kis csengő van. Én csak azt mondom, azért ne essünk már túlzásokba!

2022. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!